Na ružovej vlne: v lete aj na jeseň

Na ružovej vlne: v lete aj na jeseň

Kategórie: Dámske oblečenie, Legíny, Oblečenie - eshopy, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Dámy, máte rady ružovú? Tak to vám nesmie chýbať nejaký ten kúsok z novej kolekcie športovej značky Puma, ktorá sa celá nesie na ružovej vlne. A ak ste Pink farbu ešte neobjavili, tak si ju napríklad práve teraz zamilujete.

K letu patria aj veselé a sýte farby. Jednou z nich je aj farba kolekcie Pretty Pink od Pumy. Ako názov napovedá, s ružovou ste krásna vždy a všade. Jednoducho ste krásna v ružovej, krásne ružová, ružovo krásna skrátka Pretty Pink.

Okrem toho je to Pretty Pink kolekcia mimoriadne pohodlná a úplne v režime casual. Koncepcia sa nesie teda v príma ležérnom a športovom duchu. Výrazná farba a vzory, lesklosť a dúhové detaily sú hlavnými zložkami novej kolekcie, v ktorej nájdete tenisky, pohodlné a štýlové oblečenie a nepostrádateľné doplnky. Pink ružová tomu len dodáva maximálne jasnú bodku.

Neposlušné ružové tenisky

Pretty Pink obsahuje hneď niekoľko najobľúbenejších siluet tenisiek Puma

  • Cali Wedge
  • Deva
  • RS-X3
  • Rise
  • Future Rider

Všetky modely v tejto kolekcii sú doplnené odvážnymi vzormi, jasnými farbami a lesklými detailmi. Cali Wedge sú najnovšou verziou najobľúbenejšej siluety Cali, ktorá teraz získala nový štýl vďaka vysokej klinovej podrážke. Ďalšie tenisky z kolekcie sú Deva, ktoré vďaka robustnej podrážke a hravým farbám stelesňujú punkový prístup a streetwear štýl Tokia. Klasický dizajn tenisiek RS je teraz povýšený na ďalšiu úroveň pomocou zmesi použitých farieb a materiálov v topánke RS-X3.

Ďalej je tu nový dizajn topánky Rise, ktorá vychádza z bežeckej technológie, je inšpirovaná jemnými líniami a má pohodlnú konštrukciu. Posledná využitá silueta v kolekcii Pretty Pink je Future Rider, ktorá vychádza z bežeckej topánky z 80. rokov a stala sa jednou z najpohodlnejších topánok vôbec. Podrážky absorbujúce nárazy a štýlové detaily robia z novej verzie topánky Rider správny doplnok všetkých vašich outfitov.

Oblečenie a doplnky

Novinka Puma Pretty Pink ponúka širokú škálu oblečenia v jasnej ružovej s bielymi detailmi. Medzi najobľúbenejšie kúsky patria tepláková súprava evid Woven a tričko s grafickou potlačou a logom Pumy. Kolekcia ďalej zahŕňa aj celý rad mikín, nohavíc a doplnkov, ako sú unisex čiapky, batoh, alebo obľúbená kabelka shopper. Všetko v neprehliadnu­teľnej ružovej.

Kde kúsky kúpite?

Vybrané produkty z kolekcie Pretty Pink budú k dispozícii až počas mesiacov august až september 2020, a nájdete ich u predajcov A3Sport, Zoot, Shooos, puma.com a Puma Concept Store v Palladiu.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: kolekcia, Puma, značka Puma, Pretty Pink, kolekcia Pretty Pink