Oblečenie so zvieracími motívmi: Prebuďte v sebe zviera

Oblečenie so zvieracími motívmi: Prebuďte v sebe zviera

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Tašky a kabelky

Máte strach z rôznych zvierat? Desia vás hady, krokodíly alebo mäsožraví predátori? A čo sa takto v nejaké také zvieratko premeniť? Prebuďte svoje zvieracie vlastnosti a staňte sa „star“ jarných ulíc! Zvieracie motívy sú v tohtoročnej sezóne v móde. Skvelé zvieracie kúsky môžete zakúpiť na stránkach Tamsin.cz za skvelé ceny, ktoré potešia aj vašu peňaženku!

Oblečenie so zvieracími motívmi

Módne kúsky so zvieracími motívmi môžete zaobstarať v najrôznejšom prevedení a navyše ich môžete nosiť nielen do mesta, na prechádzky, do práce, ale aj na párty a stať sa tak šelmou, čo hľadá svojho baránka. A do čoho sa teda môžete obliecť? Skúste originálne hadie šaty, úzke šaty s tigrom alebo zvieracie šaty s vreckami.

A čo takto originálny zvierací top alebo svetrík? Spojenie motívu šelmy a ľahkej transparentnosti topu z vás urobí neodolateľnú hviezdu každej miestnosti!

Šelmu môžete ale tiež preniesť na vaše nohy. Tamsin vám prináša pohodlné leopardie legíny, úzke leopardie sukne v jarných farbách alebo romantické šortky s leopardím motívom.

Zvieracie doplnky

Ak ale nie je oblečenie so zvieracími motívmi nič pre vás, môžete si zaobstarať aspoň módne doplnky. Rozžiarte svoj ​​jarný outfit originálnou zvieracou kabelkou!

Aj vaše peniažky môžete dať do pekného obalu so zvieracím motívom. Zaobstarajte si peňaženku s hadím motívom od Tamsin.

Zdroj: ComStock / ThinkStock, www.tamsinlondon.cz

Štítky: oblečenie s tigrom, zvieracie motívy, oblečenie so zvieracími motívmi, zvieracie oblečenie, zvieracie doplnky, motív šelmy, motív tigra