Lindex 2012: kolekcia Scandasia

Lindex 2012: kolekcia Scandasia

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Oblečenie - eshopy

Už Vás nebaví nosiť stále sveter? Chcete si už navodiť optimistickejšiu jarnú náladu? Nič nie je nemožné a už v tejto chvíli môžete vďaka novej kolekcii Lindex oblečenie pomýšľať na jarné motívy kvetov a jeansovinu, ktorá dostane každú z nás. Prezrite si novú módnu kolekciu Scandasia.

Už v januárových dňoch sa nám návrhári značky Lindex snažia vštepiť jarnú náladu vďaka skvelým módnym kúskom. Veď, ktorej z nás sa nerozžiaria oči pri pohľade na nové nádherné jeansy či košeľu s motívom kvetov?

Jeansy, ktoré nás nikdy neomrzia

Každá žena má v šatníku veľa džínsov, ktoré si vezme na seba len raz a neskôr ich pre nepohodlnosť odloží do skrine na neurčito. S jeansami značky Lindex sa Vám však táto situácia stáť určite nemôže. Lindex nám prináša jeansové legíny, ktoré svojou pohodlnosťou určite porazia všetky jeansy, ktoré ležia v skrini. O to, že by sa mohli posúvať nesprávnym smerom sa nemusíte báť. Jeansové legíny Lindex majú na boku zips s gombíkom, zabraňujúci nežiadúcemu pohybu nohavíc. Ale týmto jeansovina v novej kolekcii Scandasia nekončí! Máte rady jeansové košele? Potom sú tu pre Vás v tejto kolekcii 2 varianty košelí, obe skvele padnúce …

Ak Vám pripadá jeansovina príliš fádna, potom ju môžete skombinovať s ďalšími módnymi kúskami kolekcie Scandasia s kvetinovými vzormi. Rôzne kombinácie môžete nájsť na stránkach Lindex . Pamätajte, že Lindex, to nie je len Lindex spodná bielizeň.

Zdroje fotografií: lindex.com, facebook / lindex.com

Štítky: spodná bielizeň, kolekcia Scandasia, Lindex