Tajomstvo pánskeho pohodového outfitu

Tajomstvo pánskeho pohodového outfitu

Kategórie: Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka

Tak čo páni! Tiež ráno nestíhate? Hrnček kávy sotva dopijete, raňajkovať už vôbec nezvládate a ste radi, že ste si stihli zapnúť gombíky na košeli? A ešte k tomu musíte v tom zhone premýšľať, čo si práve oblečiete. Na to už naozaj nemáte čas. Čo s tým?

bunda v maskáčovom štýle za 21 €bunda v maskáčovom štýle za 21 €

Určite vás poteší, že pre vás máme riešenie. V KiK je teraz nová kolekcia práve pre vás. Táto pánska kolekcia obsahuje elegantné košele, nohavice a svetre, ale aj vesty, ktoré sa skvele hodia do práce a dajú sa skombinovať s čímkoľvek. Vaša nočná mora s ranným obliekaním tak môže skončiť.

modrá košeľa vyjde na 9 € a sivé nohavice na 11 €modrá košeľa vyjde na 9 € a sivé nohavice na 11 €

Každému mužovi pristane košeľa. Tá sa navyše hodí pre akúkoľvek príležitosť. A dostanete hneď niekoľko rôznych farebných variantov. Môžete si vybrať potrebnú bielu decentnú košeľu s jemným prúžkom, alebo svetlo modrú jemne kockovanú košeľu, či módnu tmavo modrú s bielymi bodkami. Košele sú modernou a zároveň elegantnou súčasťou pánskeho šatníka.

pánsky sveter za 9 € a košeľa za 9 €pánsky sveter za 9 € a košeľa za 9 €

V chladnejšom počasí iste oceníte aj svetre. Tie môžete skombinovať ako s košeľou, tak aj s nohavicami. Svetre sú príjemné na dotyk a krásne zahrejú. A nakoniec sú tu aj teplé vesty, ktoré sa skvele hodia do tohto sychravého počasia.

Stačí potom tieto kúsky vziať na seba, prehodiť bundu, alebo kabát a máte outfit hotový! A voi lá – je tu štýlová móda pre gentlemanov! A s cenami viac ako priaznivými.

Úvodné foto: pánska vesta 9 € a sveter 9 €

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: pánska štýlová móda, košele, nohavice, vesty, sveter, tričko, bunda