Kolekcia Circlle Contour Mono

Kolekcia Circlle Contour Mono

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Legíny, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Značka Circlle vyrába športovú dámsku módu na báze udržateľnosti. Je to lokálna, udržateľná a etická značka, ktorá teraz rozširuje svoju kolekciu Contour o nové jarné farby.

Dámska športová kolekcia Circlle má vždy minimalistické poňatie. Celá kolekcia Circlle Contour Mono vyzdvihuje krásu ženských kriviek a povzbudzuje k seba láske. Novo zahŕňa pohodlné legíny Ivy, tielka Zanna aj Lily, a podprsenky Rayne aj Sahara vo farbách Nero, Ivory a svieže Rose.

Materiál

Inovatívny materiál legín a podprseniek zahalí celé telo do mäkkého objatia 100% recyklovaných vlákien a jemné farebné kombinácie zaistia štýlový vzhľad za každých okolností. 100% recyklovaný materiál legín a podprseniek je antibakteriálny, umožňuje pokožke aj napriek kompresnosti dýchať a zároveň poskytuje koži potrebnú jemnosť a hebkosť. Vďaka percentu elastínu legíny Ivy objímu každú ženskú krivku a zaistia podporu pri každom pohybe.

Čo všetko kolekcia obsahuje?

Kolekcia Contour Mono ďalej obsahuje úplne nové farebné varianty legín Ivy, podprseniek Sahara a Rayne aj tielok Lily a Zanna, ktoré možno využiť pre akékoľvek športové aktivity aj ako pohodlné oblečenie do mesta. Príjemne jarné ale aj kontrastné farebné palety oblečenia sú nadčasové a ich udržateľnosť spočíva tiež v ich kombinovateľnosti.

Nové kúsky a farby kolekcie Contour Mono sú už teraz k dispozícii na webových stránkach Circlle. Urobte krok s ohľadom na našu planétu a navštívte: https://www.circlle.cz/ .

Zdroj foto: Circlle

Štítky: Kolekcia, značka Circlle, kolekcia Contour Mono, Circlle Contour Mono