Do každého počasia: nová kolekcia Puma a Helly Hansen

Do každého počasia: nová kolekcia Puma a Helly Hansen

Kategórie: Dámske oblečenie, Oblečenie - eshopy, Pánske oblečenie, Tašky a kabelky, Značkové oblečenie

Je vonku zlé počasie vy riešite, čo si obliecť? Pripravte sa skutočne do akéhokoľvek počasia s novou kolekciou Puma a Helly Hansen!

Značka Puma a nórska značka outdorových produktov Helly Hansen pre pohodlie a teplo kedykoľvek a kdekoľvek spojili svoje sily a vytvorili trendovú kolekciu funkčného oblečenia teraz inšpirovanú polárnikmi.

Nielen pre polárnikov

Táto cool unisex kolekcia Puma x Helly Hansen vám ponúka funkčné zimné topánky, odevy aj doplnky do každého počasia. Značka Helly Hansen už viac ako 140 rokov prináša všetkým dobrodruhom športové aj pracovné odevy určené nielen pre aktivity na zemi, ale aj na mori.

Ich ikonické a vysoko funkčné odevy pre zjazdové lyžovanie či plachtenie sú navrhnuté tak, aby obstáli aj v tých najdrsnejších podmienkach. Nielen vyznávačom značiek teda nič nezabráni pokračovať v ich dobrodružstve, bádania a objavovania. Alebo sa proste len dobre obliecť kamkoľvek.

Už tretíkrát

Je to v poradí už tretia spolupráca Puma a Helly Hansen. Inšpiráciu tentoraz hľadali pre dizajn aj funkčnosť aktuálnej kolekcie vo vybavení pre plachtenie a polárnikov. Kolekcia je príznačná tak trochu futuristickým dizajnom kúskov, nechýbajú ani novodobé technológie (v tomto prípade technológia stormCELL), ale aj tu nájdete kvalitný hrejivý fleece a reflexné detaily pre bezpečnosť.

Funkčnosť a kvalita

  • Základným kameňom celej kolekcie je funkčnosť a vysoká kvalita jednotlivých kúskov. To je zrejmé aj na kľúčovom produkte kolekcie, ktorým je vysoko funkčná a kvalitná zimná bunda s technológiou stormCELL pre zaistenie sucha a pohodlia. Tá má navyše vode odolné náprsné vrecko a s reflexnými prvkami pre bezpečnosť.
  • Veľmi trendový je tiež batoh s obojstranným zipsom, nastaviteľnými popruhmi a píšťalkou pre privolanie pomoci.
  • Dizajn trailových topánok a aktuálne trendy zo sveta streetwearu kombinujú topánky Nitefox Boot x Helly Hansen s odolným povrchom proti dažďu a reflexnými detailmi.
  • Kolekciu obuvi dopĺňajú tiež tenisky Oslo-City x Helly Hansen s koženými a semišovými detailmi.
  • Za zmienku stojí aj štýlová mikina z fleecu s kapucňou v čiernej aj svetlej farbe.

Vybrané kúsky z kolekcie Puma x Helly Hansen sú už teraz dostupné vo Footshop, Queens, Vemzu a na puma.com.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: nová kolekcia, Puma, Helly Hansen, Puma a Helly Hansen