Módne doplnky farebne a česky: kožené kabelky Folbeur

Módne doplnky farebne a česky: kožené kabelky Folbeur

Kategórie: Tašky a kabelky, Značkové oblečenie

Mať cool módnu kabelku k looku je vždy fajn. A prečo sa obmedzovať len na nenápadné farby, keď tie sýte krásne váš outfit oživia? Skúste kožené kabelky novej českej značky Folbeur. Ich modely Macaroniek sú naozaj trendové a takmer na zahryznutie.

Folbeur je nová česká značka orientujúca sa na kabelky, kľúčenky, peňaženky a etue. Ich kabelky aj doplnky sa šijú ručne v Třebechoviciach pod Orebom. Stojí za nimi zakladateľka značky Markéta Folberová, ktorá pôvodne vyštudovala právo, ale vedela, že to nie je to, čo ju v živote uspokojuje. Niekoľko rokov skúšala rôzne návrhy a metódy, až si navrhla a vytvorila svoje šablóny kabeliek, ktoré sa šijú z veľmi kvalitnej usne pôvodom až zo severu Talianska.

Kabelky značky Folbeur vyrába a ponúka štyri typy, avšak najatraktívnejšie sú spomínané Macaronky. Macaronka je malá crossbody kabelka. Kabelky a doplnky Folbeur isto vyhovejú aj náročným a všetkým kto uprednostňuje kvalitu a nadčasovosť. Všetko nájdete na Folbeur.com .

Vyberiete si aj vy svoju Macaronku?

  • Modrá kabelka Macaroni Petit Celeste
  • Hnedá kabelka Macaroni Petit Nocciola
  • Oranžová kabelka Macaroni Petit Arancia
  • Červená kabelka Macaroni Petit Chilli
  • Zelená kabelka Macaroni Petit Bottiglia
  • Telová kabelka Macaroni Petit Cipria
  • Sivá kabelka Macaroni Petit Grigio
  • Čierna kabelka Macaroni Petit Nero

Cena každej Macaronky je 276 €, jej rozmery sú na šírku 19 cm, na hĺbku 5 cm a na výšku 13 cm. Je vyrobená zo 100% talianskej hovädzej trieslo-činenej usne s podšívkou zo 100% PES / PAN / VS. Kabelky doplňuje vždy talianske kovanie a majú zapínanie na skrytý magnet, dlhý odnímateľný a nastaviteľný popruh s dĺžkou minimálne 108 cm a maximálne 112 cm. K dlhému popruhu ešte kabelka oplýva krátkym tiež odnímateľným a nastaviteľným popruhom s dĺžkou minimálne 55 cm a maximálne 58 cm.

Kabelky sú balené v dizajnovom látkovom dust bagu, vhodnom a určenom k správnemu ukladaniu kabelky. Každá kabelka obsahuje vosk a hubku, ktorými ju možno ošetrovať, impregnovať a tým chrániť.

Zdroj foto: Folbeur.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: kožené kabelky Folbeur, Macaron, petit