Novinky od Louis Vuitton z kolekcie New Wave

Novinky od Louis Vuitton z kolekcie New Wave

Kategórie: Tašky a kabelky, Značkové oblečenie

Kabelky ako módny doplnok sú dnes doménou všetkých. Nenosia ich totiž len ženy, ale aj muži. Bez aktovky, kufríka, cross tašky, batohu, či notebookovej tašky sa nezaobídu ani oni. Ale dnes urobíme radosť predovšetkým nežnému pohlaviu – kúsku zvanej Bumbag, Camera Bag a Chain Bag Louis Vuitton venoval práve im.

Moderný dizajn a ikonické vlnkové prešívanie sú spoločným menovateľom modelov Bumbag a Camera Bag, ktoré novo rozširujú existujúce kolekcie Louis Vuitton New Wave. Sú to ľahké a naskrz praktické kabelky, ktorými dámy vyžarujete do sveta svoju osobnosť a osobitosť. A to osobnosť, ktorá je ešte slobodnejšia a radostnejšia, než bola kedykoľvek predtým.

Camera Bag v čiernom prevedeníCamera Bag v čiernom prevedení

Bumbag a Camera Bag

Vďaka dĺžkovo nastaviteľnému popruhu možno praktickú ľadvinku Bumbag nosiť okolo pása, alebo štýlom crossbody. Camera Bag je rýdzo kabelkou typu crossbody, ktorá na svojom popruhu cez rameno kombinuje kožu s retiazkou. Má oválny tvar s originálnym prešitím naprieč a zošikma. Prešitím sú ale charakteristické všetky kabelky Louis Vuitton.

Bumbag v bielej farbeBumbag v bielej farbe

Oba nové modely sa ponúkajú v čiernej a bielej farbe, a Camera Bag navyše ešte v ružovej. Tieto módne doplnky majú logo LV z patinovaného zlatého kovu a nápis Louis Vuitton vyšitý niťou dúhových farieb. Tieto praktické nové kúsky, ktoré sú poctou dynamického duchu modernej doby, dodajú svoju elektrizujúcu energiu vášmu predjariu.

Camera Bag v ružovej farbeCamera Bag v ružovej farbe

Chain Bag

Tento kúsok korešponduje svojim prevedením s predchádzajúcimi modelmi, pričom rovnako ako Camera Bag kombinuje na popruhu cez rameno retiazku a kožu. Kabelka je zaujímavo esovito vypasovaná v dolnej časti, ale oproti Bumbag a Camera Bag dúhový nápis Louis Vuitton nesie kožená lišta nad chlopňou uzáveru kabelky.

Chain Bag v bielom prevedeníChain Bag v bielom prevedení

Kolekcia Louis Vuitton New Wave bohatšia o tieto krásne kúsky sa vracia od 29. marca 2019 do predaja. U nás ich dostanete vo vybraných predajniach a butikoch Louis Vuitton.

čierna ľadvinka Bumbagčierna ľadvinka Bumbag

Zdroj foto: Louis Vuitton

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: Louis Vuitton kolekcia New Wawe, kabelky, crossbody, ľadvinky, módne doplnky