Jarná Levi's® kolekcia

Jarná Levi's® kolekcia

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Oblečenie - eshopy, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Tuky, ťuk, jar je tu! Máte v šatníku do jarných dní skutočne to, čo tento rok frčí? Nie? A čo takto denim? Napríklad rovno značkový? Inšpirujte sa s nami mixom jarných tipov od Levi's®!

Značka Levi's® má od roku 1873 stále svojich priaznivcov. Akoby sa obľuba levisiek dedila generáciami. A tak značka čerpá z bohatej histórie a skúseností a ponúka moderné strihy s dokonale autentickým retro vzhľadom.

A kolekcia Levi's® pre tohtoročnú jar je navrhnutá a prehnaná cez filter hudby. Koncerty a festivaly zvádzajú ľudí dohromady a umožňujú im byť súčasťou niečoho väčšieho, ale zároveň si uchovať individuálny štýl. Jarný mix zahŕňa milované staré hity, ako kolekciu Orange Tab inšpirovanú 70. rokmi, ale i nové pecky, ako džínsy 501® Skinny, remasterovaný hit.

Medzi dámskymi nohavicami držia vrchnú priečku džínsy rady 700 v retro štýle – spomeňte si na opraný denim deväťdesiatych a odtiene rokov sedemdesiatych. Tieto oldschoolové kúsky sú z pevnejšieho denimu. V jarnej kolekcii však nechýbajú ani moderné strečové materiály.

Obľubu určite nájde aj mikina s kultovým logom Batwing a tričká v rôznych farbách, ktoré tvoria ideálny doplnok ku Skinny džínsom a celkovému denim outfitu. A pozor! Táto sezóna je tiež o krásnych bielych topoch s jemnými detailmi ako výšivka alebo čipka!

Páni siahnu určite po tom „svojom“ džínsovom strihu, ktorý bude vyhovovať práve im. Tak vyskúšajte napríklad nové strihy 502™ Regular Taper, 512™, Slim Taper a 541™ Athletic Fit. Sú skvelé a veľmi dobre padnú. A k nim sú vhodné tričká s charakteris­tickými vreckami, originálne mikiny alebo westernové košele. V chladnejších jarných dňoch bude vhodná aj nestarnúca džínsová bunda, alebo štýlový kožený krivák.

Čo vy nato? Idete do nich? Ja určite áno!

Zdroj foto: Levis

Autor: Pavla Jelínková

Štítky: Jarná kolekcia, Levi's®, džínsy, tričká, mikiny, výšivka, klasika, streč,