Šialená jarná kolekcia Levis

Šialená jarná kolekcia Levis

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Oblečenie - eshopy, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka

Nová kolekcia denimovej módy Levis sa nesie v hip hopovom duchu. Je teda inšpirovaná deväťdesiatkami, streetom a obnoseným vzhľadom. Na jarnom a letnom denimovom šialenstve nič lepšie!

Ako by ste definovali letné šialenstvo? Podľa rady Fresh Prince a DJ Jazzyho Jeffa z roku 1991 si poriadne pridajte basy, v aute nastavte tempomat a hoďte sa do pohody! Hip-hopový zvuk NWA, Public Enemy, Wu-Tang Clanu a ďalších so sebou priniesol i novú estetiku a štýl, ktoré nás ovplyvňujú dodnes.

Počiatky streetwearu v New Yorku alebo Bronxe a najdivokejším obdobím hip-hopu, chlapčenských skupín a materiálnych dievčat sa inšpiruje nová kolekcia Levi's®.

Žiariace farby a divoké potlače, proste pulzujúce Block Party, nech sa už váš hudobný vkus prikláňa viac k Tupacovi alebo Biggie. Energiu východného a západného pobrežia USA reprezentuje neohrozený, odvážny a výrazný pouličný štýl 80. a 90. rokov odrážajúci prvé dni hip-hopu, módu ulice a kultúru loga.

Jarná kolekcia Levi's® prináša aj obľúbené anti-strihy 90. rokov – nadmerné veľkosti, ľahký denim s obnoseným vzhľadom a sebe vlastným streetovým sexy pôvabom. Ďalšie kúsky sú voľné džínsy Baggy a tešte sa, pretože budú aj vo variante s trakmi a dokonca výrazne pruhované.

K dispozícii sú aj tričká a tielka s retro nádychom a housemark grafikami, alebo budú sa páčiť pásiky? Tie všetky apartné kúsky sú z kvalitnej bavlny Supima. A navrch priloží značka Levis ešte Športové logo s nostalgickým nádychom, ktoré pripomenie olympijské hry roku 1984. A okrem tričiek zdobia aj mikiny, čiapky a ponožky.

Tak pridajte zvuk a počkajte, párty k vám čoskoro dorazí. Ideme! A drobné upozornenie na záver: kvôli prestavbe je uzavretý Levi 'Store v Palladiu. Nové otvorenie je plánované na 24. februára. Pre návštevu je k dispozícii Levi 'Store na Václavskom námestí 10. A samozrejme showroom.

Zdroj foto: Levis

Štítky: Levis, kolekcia jar a leto, hip hop