CROPP Town 2012: štýl pre každého z vás

CROPP Town 2012: štýl pre každého z vás

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Tašky a kabelky, Topy, tričká, tielka

Tohtoročná kolekcia v CROPP sa naozaj vydarila. Ak máte radi pohodlie, ale napriek tomu chcete vyzerať štýlovo, zamierte svoje kroky práve do obchodu Cropp Town, ktorý nájdete určite v ktoromkoľvek väčšom nákupnom centre. Kolekcia Cropp Town leto / jeseň 2012 je inšpirovaná ako pouličným ležérnym štýlom, ktorý prezentujú vo svojej kampani, tak aj štýlovými slušivými kúskami, ktoré si nájdu miesto vo vašom šatníku.

Kolekcia vám ponúka módne strihy rôznych farieb a vzorov, ktorým jednoducho nejde odolať. Tiež v nej nájdete veľa zábavných obrázkov so psíkmi, alebo len vtipné popisky, ktorým sa každý zasmeje. Tohtoročnej kolekcii ale neodolá ani zástanca bezproblémových farieb. Na výber je nepreberné množstvo tričiek, mikín, svetrov, sukní, nohavíc, ale aj doplnkov, ktorými môžete ozvláštniť svoj outfit. Tohtoročná ponuka je naozaj bohatá.

Kolekcia Cropp Town 2012 nezabúda ani na náročné požiadavky mužského pokolenia, a tak sa v tohtoročnej ponuke naozaj poriadne vybláznila. Muži nájdu v kolekcii prakticky čokoľvek, takže sa môžu obliecť od hlavy až po päty. A keď hovorím po päty, myslím to doslovne, pretože kolekcia poskytuje veľké množstvo štýlových topánok. Na mužskej kolekcii sú najviac zaujímavé mikiny, ktoré sú veľmi jednoducho navrhnuté, ale napriek tomu majú niečo do seba. U tričiek je opäť na výber veľa farieb a potlačí, rovnako ako v ženskej verzii. Miesto psíkov sú tu ale viac zastúpené nápisy.

zdroj: http://cropp.com

Štítky: Cropp Town