Zimná kolekcia CROPP 2012: Vyrazte na hory!

Zimná kolekcia CROPP 2012: Vyrazte na hory!

Kategórie: Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Tešíte sa až napadnú prvé snehové vločky a vy budete môcť vyraziť von? Ste nadšení lyžiari, snowboardisti, alebo si proste len užívate zimné obdobie? Ak áno, určite sa vám budú hodiť niektoré vkusné, teplé oblečky tohtoročnej zimnej kolekcie CROPP.

Zimná kolekcia značkového obchodu CROPP je naozaj vybavená poriadnou zásobou zimného oblečenia, ktoré vás zahreje už od pohľadu. Nemusíte tak mať obavy, čo si do chladného počasia obliecť a pritom vyzerať dobre a štýlovo. V kolekcii samozrejme nájdete aj kúsky, ktoré si môžete vziať do spoločnosti a nebudete vyzerať, že sa práve vraciate z výpravy z Himalájí. Zájdite preskúmať ponuku a vyskúšajte čo vám pristane.

Dámy staňte sa kráľovnou snehu

V dámskej kolekcii môžete napríklad nájsť teplé zimné bundy s kožušinkou na kapucni, zateplené neprokomavé nohavice, ale aj mikiny, kožené bundičky, alebo pletené podkolienky. Keďže sa jedná o zimnú kolekciu, nechýbajú tu ani teplúčke doplnky. Vyberte si z ponuky rukavíc, šálov a čiapok. V čiapkach si môžete vybrať buď z veselých pletených zvieratiek, alebo z klasických pruhovaných kulichov.

Páni, ohromte nielen na snehu

Ani v pánskej sekcii tento rok návrhári CROPP nešetrili nápadmi. Kolekcia je veľmi podobná dámskej, a tak keď si vyberiete podobný outfit ako vaša drahá, bude z vás dokonale zladený pár. U pánov môžete nájsť pestrofarebné bundy s kapucňou, nohavice, džínsy a samozrejme doplnky. Šály, rukavice aj čiapky síce nie sú tak originálne ako u dám, ale rozhodne si páni tiež vyberiete.

Aj keď sa jedná o zimnú kolekciu obchodu CROPP všetko oblečenie je plné veselých farieb. Nájdete napríklad žlté nohavice, pruhovanú čiapku, alebo kostkovanú či pruhovanú bundu. Dokonca aj doplnky hrajú všetkými farbami.

Mimo zimnej kolekcie v obchode CROPP samozrejme objavíte aj menej teplé oblečky. Nechýbajú obľúbené CROPP značky ako je Moustache, Angry birds, alebo Vibration.

zdroj: www.cropp.com

Štítky: Cropp Town, Cropp