Cropp Town jeseň 2012: Hravosť a štýl v jednom!

Cropp Town jeseň 2012: Hravosť a štýl v jednom!

Kategórie: Dámske oblečenie, Tašky a kabelky

Chcete si užiť tohtoročné jesenné obdobie s trochou hravosti, šmrncu a hlavne štýlom? Chcete vynikať a odlišovať sa od ostatných? Potom nová kolekcia od Cropp Town je to pravé pre vás! Vďaka nej budete vyzerať jedinečne a všetci vám tieto trendové kúsky budú závidieť.

A čo vám táto značka pre nadchádzajúce obdobie ponúka? Poďte sa s nami spoločne pozrieť na niektoré vychytené kúsky, ktoré môžete v tejto kolekcii očakávať.

Kolekcia Cropp Town 2012

Ako si určite všimnete, celá jesenná kolekcia 2012 od Cropp Townu je previazaná dizajnovou potlačou fúzov. Vďaka tomuto sa táto kolekcia stáva zaujímavým hitom jesene 2012 a dodáva jej na šmrnci a hravosti.

Z jednotlivých kúskov kolekcie od Cropp Townu si môžete podľa svojich predstáv zostaviť ten váš pravý „look“, v ktorom zažiarite kdekoľvek, kam vojdete. V chladných daždivých dňoch je určite dôležitou časťou šatníka komfortný kabátik alebo kožená bunda. Pre tie teplejšie dni sú naopak v kolekcii pripravené priliehavé riflové bundičky do pásu.

Mikinky alebo svetre sú vo všetkých jesenných dňoch dobrým kamarátom. V prípade väčšej zimy ich môžete hodiť pod bundu alebo naopak v teplejších dňoch ich prehodiť cez ramená. Design fúzov samozrejme nesmie chýbať.

Nápadité tričká sú neoddeliteľnou súčasťou každej skrine v akomkoľvek ročnom období. Ako už bolo vyššie spomenuté, aj tričká Cropp Town sú designované s originálnou potlačou fúzov. Takže nebojte sa trochu odviazať a užívajte si pozornosti!

Aj v jesennej sezóne 2012 sú stále v kurze nohavice s úzkymi nohavicami, či už v klasickom džínsovom prevedení alebo farebné, pre rozveselenie všedných jesenných dní.

A nakoniec doplnky! Na tie sa nikdy nesmie zabúdať – štýlová rourová šatka, komfortná peňaženka alebo trendová kabelka. Samozrejme ani tu nesmie chýbať originálna potlač fúzov. Kolekcia Cropp Town jeseň 2012 nepochybne zaujme každého z vás!

Zdroj: www.cropp.com

Štítky: Cropp Town, jeseň 2012, Cropp jeseň 2012, Cropp oblečenie pre jeseň 2012, Cropp bundy, Cropp mikiny, Cropp nohavice, Cropp doplnky Cropp tričká