Keď sa povie Nelfi…

Keď sa povie Nelfi…

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie, Značkové oblečenie

Česká značka so sídlom v Prahe, ktorej názov vznikol z mien zakladateľov (Nela a Filip), sa prvýkrát predstavila tento rok. Je to teda značka mladá a v batoľacom veku. Jej víziou je dostať medzi ľudí čo najviac myšlienku, že aj jednoduchosť a pohodlnosť môžu byť nevšedné.

Starostlivo pre vás vyberajú a testujú každý materiál a strih, aby ste sa v ich kúskoch cítili naozaj komfortne (alebo ak COMFY ako uvádza značka sama. A jedinečné je, že produkty Nelfi vychádzajú v limitovaných kolekciách, s určitým počtom kusov a nedošívajú sa. A pretože chcú tiež v Nelfi podporiť dobrú vec, tak sa medzi ich produktmi objavujú špeciálne kolekcie, z ktorých časť výťažku bude darovaná.

Značku Nelfi nájdete aj na e-shope so streetwear módou Queens.cz. A momentálne môžete kúsky Nelfi tu zakúpiť s 20% zľavou! Vyberiete si aj vy?

Nelfi tee

Modré oversized a unisex tričko s krátkymi rukávmi od značky NELFi, je vyrobené zo zmesi 92% bavlny a 8% elastanu. Stojí aktuálne 32,00 € z pôvodných 49,99 €. Dostanete ho na Queens.cz vo farbe modrej, žltej, béžovej a červenej .

Nelfi short

Béžové kraťasy od značky NELFi sú na Queens k dispozícii v pánskej aj dámskej verzii, vo farbách modrá, žltá, béžová a červená . Kraťasy majú vrecká na ruky a elastický pás. Materiálom je zmes 92% bavlny a 8% elastanu. Kúpite ich za 38 € z pôvodných 48 €.

Nelfi sweatshirt crew

Béžový jednoduchý crewneck od značky NELFi je de facto unisex mikina s elastickými manžetami a lemom, vyrobená je zo zmesi 92% bavlny a 8% elastanu, dostanete v béžovej a červenej farbe . Cena je 48 € z pôvodných 60 €.

Nelfi sweatpants

Ružové jednoduché tepláky od značky NELFi v unisex prevedení, majú vrecká na ruky, elastický pás a manžety. Vyrobené sú zo zmesi 92% bavlny a 8% elastanu a k dispozícii sú v ružovej farbe. Cena je 42 € po zľave z 52 €.

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: značka NELFi, NELFi, Queens.cz, tričko, šortky, tepláky, mikina