Cropp Town dámska kolekcia zima 2011/ 2012: Nebojte sa odlišovať!

Cropp Town dámska kolekcia zima 2011/ 2012: Nebojte sa odlišovať!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Šperky, Tašky a kabelky

Chcete nosiť oblečenie, ktoré má štýl a šmrnc? Chcete sa odlišovať od ostatných a užívať si pozornosť na uliciach? To pravé pre vás je poľská značka Cropp Town! Vybavte svoju skriňu novým oblečením, doplnkami a obuvou! Odlíšte sa!

A čo je vlastne značka Cropp Town zač? Je to mladá značka pochádzajúca z Poľska, ktorá sa zameriava predovšetkým na mladistvú dizajnovú módu. Cropp Town je pre dynamických, spoločenských, výstredných ľudí, ktorí majú radi pozornosť a odlišnosť! Poďme sa teda spoločne pozrieť na ich novú jesennú /zimnú kolekciu! Osviežte vašu „garderóbu“!

Cropp Town dámske oblečenie

Zahaľte vaše telo do teplej bundičky! Nemrznite! Uprednostníte šmrncovný kabátik alebo športovú bundu? Všetko vám Cropp Town ponúka v módnych farbách – čiernej, šedivej alebo fialovej. A čo si obliecť pod bundu či kabátik? Môžete si vybrať z celého radu farebných a designových mikín alebo svetrov.

Pod bundu alebo kabát si môžete v teplejších dňoch obliecť tiež jedinečné tričko alebo štýlovú košeľu. Buďte originálne a svoje, vyberte si tričko, s ktorým zaujmete každého v okolí!

Cropp Town vám tiež pre toto obdobie ponúka široký výber nohavíc, jeansov a zimných nohavíc. Oslňte nielen v zimných uliciach, ale aj na svahu! Vyberte si tie najvhodnejšie a najpohodlnejšie nohavice práve pre vás! Vhodný výber jeansov je dôležitý!

Cropp Town dámske doplnky

Keď už ste sa skvele „ohákli“, je načase doplniť vaše módne kúsky trendovými doplnkami! Žiadna žena sa neobíde bez kabelky, kam si schová všetky svoje potrebné veci. Navyše, v zime je potrebné ochrániť pred mrazom uši, krk, ale aj ruky. Zahaľte sa a vyzerajte pritom neodolateľne!

Cropp Town dámske šperky

Šperky, šperky, šperky! Ozdobte sa nápadito a výstredne – buďte originálne!

Cropp Town dámska obuv

A nakoniec je potrebné aj svoje nožičky obuť do kvalitnej zimnej obuvi, ktorá bude nielen chrániť a hriať, ale zároveň bude vyzerať dokonale k vášmu jesennému /zimnému vzhľadu – na jeseň štýlové topánky a na zimu chlpaté snehule!

Zdroj: www.cropp.com
fotky: Thinkstock

Štítky: Cropp Town, dámske oblečenie, dámske doplnky, dámska obuv, dámske šperky