Štýlová jeseň? S novinkami v Dušní3 ju budete mať!

Štýlová jeseň? S novinkami v Dušní3 ju budete mať!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Parfumy, Šperky

Jeseň nie je len čas plieskaníc, sychravých a daždivých dní. Je to tiež začínajúca spoločenská sezóna. Čas na párty a večierky, kedy vám určite nebude aj napriek jesennému rázu počasia ani smutno, ani zima.

K nákupom pre tieto príležitosti je najvhodnejším miestom Dušní3. Ako sami hovoria: „Výnimočné miesto pre výnimočné ženy…“. Tak poďte s nami na nákupy!

Pre príjemné jesenné nákupy to sú

  • nové nižšie ceny spoločenských šiat OLVI'S a Halston
  • tiež nižšie ceny všetkých parfumov a sviečok značky ROADS, ANDREA Maack, ODIN
  • okrem toho ponuka nižších cien šperkov značky MONIES
  • a mnohé ďalšie zľavy vybraného oblečenia a obuvi

Čo pre jeseň Dušní3 konkrétne ponúka?

Značka OLVIZnačka OLVI'S – modré šaty za 379 €; ďalšie s vlečkou za 628 € a tretie ružové 379 €; .

Pripravte sa na spoločenskú sezónu v luxusných šatách z jemnej strečovej francúzskej čipky vo farbe slivkovej modrej s rozšírenou sukňou a spodničkou. To sú šaty OLVI'S – cena pôvodne 1113 € a cena nová 379 €;. Alebo v tejto jedinečnej a dych berúcej čipkovanej róbe s vlečkou budete tou najväčšou hviezdou – šaty OLVI'S s pôvodnou cenou 1257 €, teraz ich dostanete za 628 €. A do tretice čipkové šaty v jemne ružovej farbe sú vhodné pre široký okruh spoločenských udalostí: opäť značka OLVI'S, šaty sú z pôvodnej ceny 968 € zľavnené na 379 €;

Antické zelené šaty za 265 €, červené šaty s asymetrickým výstrihom za 189 € a jemné krátke šaty za 189 €.Antické zelené šaty za 265 €, červené šaty s asymetrickým výstrihom za 189 € a jemné krátke šaty za 189 €.

Staňte sa kráľovnou plesu v nádherných dlhých šatách v antickom štýle značky Halston, ktorá je vo svojom odbore absolútnou špičkou. Príma šaty Halston stáli 619 € a teraz vyjdú len na 265 €. Druhé sú prekrásne elegantné minimalistické šaty so zaujímavým detailom výstrihu, majú všestranné využitie, značky Halston a sú z pôvodnej ceny 417 € znížené na 189 €. A do tretice kokteilové, sú typom šiat, ktoré sú vhodné pre všetky príležitosti a spoločenské udalosti. Tieto šaty Halston majú veľmi zaujímavý strih i farbu. Stačí ich len doladiť vhodnými doplnkami, keď vás vyjdú z pôvodných 657 € na terajších 189 €.

Parfém ANDREA MAAC Silk 50ml 49 €; parfum ODIN 01 Sunda 100ml, 60 € a parfum ROADS Lights 50ml, 189 €.Parfém ANDREA MAAC Silk 50ml 49 €; parfum ODIN 01 Sunda 100ml, 60 € a parfum ROADS Lights 50ml, 189 €.

K dispozícii sú tiež všetky unisex vône Andrea MAAC 50ml (Sharp, Smart, Silk, Dark, Coven), ktoré teraz zakúpite s 50% zľavou za skvelú cenu 49 €. K nim patrí aj široká rada krásnych a osobitých s unisex vôňou Odin 100ml (Sunda, Owar, Century, Amane, Seylon, Posala, Roam, Semma, Lacha, Auriel), ktoré majú teraz jednotnú a neuveriteľnú cenu 60 €. Bitter End, Clockwork, Cloud 9, Graduate 1954, Harmattan, Lights, Neon, Supernova This Weekend, White Noise, Afropolis, Big Sky, Pasca Presence – to všetko sú názvy vôní značky Roads ktoré evokujú spomienky, zážitky, túžby a sny. Aj vôňa Roads je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov.

A nakoniec dánska značka zaujímavých šperkov je cenovo dostupnejšia, keď všetko zakúpite so zľavou 50 – 60%. Napríklad náramok MONIES na úvodnom obrázku, pôvodne za 326 €, si zaobstaráte dnes za 151 €.

Skúsite nákup v Dušní3, extra mieste pre extra ženy?

Zdroj foto: Dušní3

Úvodné foto: náramok MONIES

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: jesenné nákupy v Dušní3