Cropp Town Jar 2012: Nová energická kolekcia je tu!

Cropp Town Jar 2012: Nová energická kolekcia je tu!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Šperky, Tašky a kabelky

Tiež už máte zimy dosť? Tešíte sa na dávku slniečka a rozkvitnuté stromy? Nebojte sa, už sa čoskoro dočkáte! Ak si chcete ale dodať trochu na radosti, poďte sa s nami pozrieť na náš článok, v ktorom vám prinášame novú jarnú kolekciu od spoločnosti Cropp Town. Môžete ale tiež navštíviť niektorú z predajní Cropp Town, napríklad v Bratislave, Košiciach alebo Žiline.

Prebuďte svoju individualitu s jarnou kolekciou CROPP Town 2012!

CROPP Town jar 2012

Jarná kolekcia Cropp 2012 vám umožní prebudiť svoje pravé ja. Budete nespútaná romantička, šibalská čertica, rebelka alebo športová nadšenkyňa? Každá z nás si príde na svoje! Kolekcia je plná energie, šmrncu, rebelantstva i jemnosti a je kombinovaná vo farbách bielej, čiernej, šedej a červenej s najrôznejšími hravými potlačmi a doplnkami.

Takže do čoho sa oblečiete vy túto jar? Čo tak nejaké komfortné tričko s hravou potlačau, v ktorej vás zaručene nikto neprehliadne? Na to si môžete obliecť pohodlnú mikinku alebo svetrík.

Cropp Town Jar 2012: Nová energická kolekcia je tu! (http://www.modnetrendy.sk)Cropp Town Jar 2012: Nová energická kolekcia je tu! (http://www.modnetrendy.sk)

Tričko môžete skvele doladiť nohavicami alebo sukňou Cropp Town, ktorá vám zaručene padne. Buďte hviezdou ulíc!

Cropp Town Jar 2012: Nová energická kolekcia je tu! (http://www.modnetrendy.sk)

Nikdy ale nezabúdajte na vhodné doplnky, ktoré vášmu outfitu dodajú na šmrnc a rozvernosť.

Cropp Town Jar 2012: Nová energická kolekcia je tu! (http://www.modnetrendy.sk)

A akú obuv k tomu obuť? Ani na to Cropp Town nezabúda a prináša vám najrôznejšie modely, z ktorých si zaručene každá žena či dievča vyberie. Komfortné tenisky alebo topánky na platforme či podpätku? Vyjdite si štýlovo!

Cropp Town Jar 2012: Nová energická kolekcia je tu! (http://www.modnetrendy.sk)

Zdroj: www.cropp.com

Štítky: Cropp obuv, Cropp oblečenie, Cropp doplnky, Cropp kabelky, Cropp šperky, Cropp Town, Cropp 2012, Cropp Town 2012, Cropp Jar 2012, Jarná kolekcia 2012