Cropp Town Jar 2012: Nová energická kolekcia je tu!

Cropp Town Jar 2012: Nová energická kolekcia je tu!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Šperky, Tašky a kabelky

Tiež už máte zimy dosť? Tešíte sa na dávku slniečka a rozkvitnuté stromy? Nebojte sa, už sa čoskoro dočkáte! Ak si chcete ale dodať trochu na radosti, poďte sa s nami pozrieť na náš článok, v ktorom vám prinášame novú jarnú kolekciu od spoločnosti Cropp Town. Môžete ale tiež navštíviť niektorú z predajní Cropp Town, napríklad v Bratislave, Košiciach alebo Žiline.

Prebuďte svoju individualitu s jarnou kolekciou CROPP Town 2012!

CROPP Town jar 2012

Jarná kolekcia Cropp 2012 vám umožní prebudiť svoje pravé ja. Budete nespútaná romantička, šibalská čertica, rebelka alebo športová nadšenkyňa? Každá z nás si príde na svoje! Kolekcia je plná energie, šmrncu, rebelantstva i jemnosti a je kombinovaná vo farbách bielej, čiernej, šedej a červenej s najrôznejšími hravými potlačmi a doplnkami.

Takže do čoho sa oblečiete vy túto jar? Čo tak nejaké komfortné tričko s hravou potlačau, v ktorej vás zaručene nikto neprehliadne? Na to si môžete obliecť pohodlnú mikinku alebo svetrík.

Tričko môžete skvele doladiť nohavicami alebo sukňou Cropp Town, ktorá vám zaručene padne. Buďte hviezdou ulíc!

Nikdy ale nezabúdajte na vhodné doplnky, ktoré vášmu outfitu dodajú na šmrnc a rozvernosť.

A akú obuv k tomu obuť? Ani na to Cropp Town nezabúda a prináša vám najrôznejšie modely, z ktorých si zaručene každá žena či dievča vyberie. Komfortné tenisky alebo topánky na platforme či podpätku? Vyjdite si štýlovo!

Zdroj: www.cropp.com

Štítky: Cropp obuv, Cropp oblečenie, Cropp doplnky, Cropp kabelky, Cropp šperky, Cropp Town, Cropp 2012, Cropp Town 2012, Cropp Jar 2012, Jarná kolekcia 2012