Dámsky top - ako môže vyzerať sexi top

Dámsky top - ako môže vyzerať sexi top

Kategórie: Topy, tričká, tielka

Tiež sa Vám čas od času zdá, že v klasickom tričku už nemáte šancu upútať pozornosť? Aby aj, keď im šliapu na päty dámske topy, ktoré majú toľko rôznych variácií, že Vás neprestanú prekvapovať.

Ako už bolo spomenuté, vďaka tomu, že majú nespočetné množstvo strihov, máte možnosť si vybrať topy, ktoré Vám skutočne pristanú.

Byť majiteľkou slušivého topu so sebou nesie len samé výhody. V horúcich letných dňoch prinášajú odvážnejšie topy spôsob, ako v sparnej horúčave prežiť. Avšak okolie z Vás nespustí zrak. Na slnkom opálenej pokožke totiž vyzerajú neskutočne sexy.

A k akej príležitosti topy ešte využiť? Chystáte sa s priateľkami do klubu alebo na večierok, kde chcete byť stredobodom pozornosti alebo aspoň pociťovať uprené zraky mužov? Návod je jasný, pomôže Vám slovko na tri písmená. Áno, je to top.

Budete priamo neodolateľná, keď k topu zvolíte mini sukňu alebo upnuté jeansy. Určite nechcete vyzerať ako papagáj, preto sa snažte eliminovať množstvo farieb na Vašom outfite. Ideálne je zjednotenie do jednej až dvoch farieb.

Pri poslednom pohľade do zrkadla zistíte, že z Vášho topu, do ktorého nešla zakomponovať podprsenka vyčnievajú dve nepoctivé kôstky. V prípade, že to nie je úmyselné, použite podprsenku bez ramienok, pokiaľ ju nemáte k dispozícii stačí ľahko na bradavky aplikovať klasickú náplasť, ktorá im vo vyčnievaniu zabráni.

A teraz môžete vyraziť. Prajem príjemnú zábavu :-)

Štítky: Dámsky top, Top