Oblečenie Cropp Town má štýl, stačí si len vybrať!

Oblečenie Cropp Town má štýl, stačí si len vybrať!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Džínsy, Jeans, Rifle, Pánske oblečenie, Tašky a kabelky, Topy, tričká, tielka

Chcete do svojho šatníka zaradiť niečo originálne, čo sa bežne nenosí? Ste fanúšikom slávnych filmov, komiksov alebo hudobných skupín? Potom vás iste poteší jesenná ponuka štýlového obchodu Cropp Town.

Ukážte svoj štýl

Jesenná kolekcia je rozdelená do niekoľkých skupín. Ste fanúšikom Star Wars alebo svetoznámych komiksových superhrdinov? Potom budete nadšení tým, čo v obchode Cropp Town nájdete. Vyskúšajte tričká s Wonder women, alebo mikinu s logom Star Wars. Určite si vás všimne nejeden človek v okolí.

Pokiaľ práve nie ste fanúšikom tejto kategórie, potom máte na výber z mnohých ďalších skupín. Hudobní fanúšikovia môžu obohatiť šatník kúskami so skupinou Gorillaz. Fandovia street artu potom kolekciou kriku. Ďalej je na výber kategória Angry birds, Vibration, Moustache a ďalšie.

Okrem už spomínaných štýlov, nájdete v obchode tiež bežnú kolekciu oblečenia. Ako pre dámy, tak aj pre pánov je ponuka naozaj široká. Dámy si môžu vybrať zo širokej ponuky pestrofarebných nohavíc, pridať tričko, alebo svetrík a doladiť to štýlovou koženou bundičkou, alebo vypasovaným sáčkom. Za takto zostavený komplet sa nemusíte hanbiť a vyraziť pokojne na párty, kde váš outfit stopercentne ocenia. Ak sa vám to zdá málo, doplňte to kabelkou značky Vibration.

Páni predveďte sa

Rovnako tak majú na výber aj páni, ktorí sa môžu premeniť v niekoľko variánt bohémov. Máte chuť byť štýlovým skejťákom, nadšeným fanúšikom alebo elegánom? Vezmite svojich partnerov do obchodu Cropp Town a uvidíte, že pre tentokrát budú radi nakupovať aj oni.

Kolekcia samozrejme obsahuje aj doplnky, ktoré sa na chladné počasie určite oplatí. Vyberte si zo širokej ponuky šálov, pletených čiapok a rukavíc. Až bude potreba, pekne vás zahrejú. Návštevu obchodu Cropp Town, môžete zavŕšiť nákupom topánok od balerínok po čižmy. Rovnako páni môžu vyberať z ponuky pruhovaných farebných šálov, čiapok a rukavíc a doplniť to topánkami.

zdroj: http://cropp.com

Štítky: Cropp Town