Jarné mámenie

Jarné mámenie

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Dámske šaty

Počas jarných mesiacov sa začína prebúdzať príroda a ukazuje svetu svoju pestrosť a rozmanitosť. Skúste jarné mámenie tiež a rozžiarte svoj šatník farebnými kúskami!

Uvidíte, že veselé farby dodajú energiu nielen vám, ale aj vášmu okoliu. Pastelové tóny sú navyše módnou stálicou, ktorá vás len tak neprestane baviť. Ľahko sa dajú skombinovať napríklad s denimovým oblečením.

Čo dostanete kúpiť?

  • voľnočasovú obuv
  • džínsové bundy
  • tričká, tielka a blúzky
  • sofsheelové bundy
  • cool mikiny

S príchodom jari sa určite všetci tešíme, keď odložíme hrubé zimné bundy, huňaté šály a oblečieme svieže farebné kúsky z ľahších materiálov. Tričká a blúzky z príjemných materiálov a s pohodlnými strihmi z predajní KiK môžete nosiť napríklad s farebne ladiacimi teniskami a džínsovou bundou.

Jar však býva trochu nepredvídateľná. Jasnú oblohu a slniečko môže veľmi rýchlo vystriedať dážď a chladný vietor. Preto by sme mali byť pripravení aj na takéto situácie a mať po ruke pohodlnú softshellovú bundu.

Jej nespornou výhodou je ľahučký materiál, ktorý odpudzuje vodu a zároveň vám k telu nepustí ani nepríjemný chlad zvonka. Pre ešte lepšiu odolnosť voči nepriazni počasia je vhodné mať pod bundou ešte ďalšiu vrstvu, napríklad pohodlnú mikinu.

Vrstvenie je stále trendové, a tak nie je od veci zaobstarať si ako tielko, tak tričko, mikinu aj bundu spolu s nejakými príma voľno časovými topánkami. A pretože je tohtoročnou farbou roka klasická modrá, môžete sa so sýtejšími tónmi doslova vyblázniť.

Outdoorové aktivity vás budú nielen baviť, ale pozitívne vás naladia aj vďaka veselým farbám aj potlačiam oblečenia.

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková