Jarné trendy pre rok 2015

Jarné trendy pre rok 2015

Kategórie: Dámske oblečenie, Tašky a kabelky, Topy, tričká, tielka

Tak ako po noci príde deň, príde po zime jar. To ročné obdobie, na ktoré sa všetci tešíme. S príchodom jari je nutné aj zmeniť šatník. Čo sa bude nosiť tento rok? Vo vašej skrini sa určite nájdu miesta pre pestré, farebné a veselé kúsky. Ale aj pre pastelové farby, čiernobielu alebo metalické odlesky.

opasok s metalickými odleskami; zdroj: asos.comopasok s metalickými odleskami; zdroj: asos.com

1. Metal

Určite si kúpte nejaký top, nohavice alebo aspoň doplnok vo farbe kovu – teda s metalickými odleskami. Tento trend sa objavil už minulý rok aj túto zimu, takže ak ste si ho už zaobstarali ani ho nemusíte nikam zahrabávať v skrini. Pekne si ho nechajte navrchu. Bude sa hodiť. Úplne najväčším trendom budú šaty, ktoré vyzerajú ako ušité z kovových rybích šupín. Ak si netrúfate, kúpte si aspoň zlatý, strieborný alebo medený pásik, topánky alebo kabelku.

2. Pastelky

Rovnako ako vlani sa môžete obliecť aj do pastelových farieb. Teda ak dávate prednosť niečomu nenápadnému, ale aj tak peknému a slušivému. Ružová, marhuľová, nebeská modrá a ďalšie sú tu pre vás.

pastelové nohavice; zdroj: asos.compastelové nohavice; zdroj: asos.com

3. Neón

Neón tiež nie je žiadna novinka, na módnych mólach sa objavuje už niekoľko rokov. Jar je plná farieb a či chcete byť aj vy poriadne farebná, neónové oblečenie alebo šperky čakajú až si ich oblečiete. Kanárikovo žltá, mandarinkovo oranžová alebo limetkovo zelená sú farby, ktorých by ste sa nemali báť. Ak sa na ne necítite, kúpte si aspoň šperky, ktoré budú žiariť farbami. Oživia celý váš outfit.

4. Čiernobiela

Metalické odlesky aj neónové farby sú pre vás možno príliš, ale nebojte sa. Nosiť sa bude aj čiernobiela klasika. Táto kombinácia je jednoducho nesmrteľná. Ak je to pre vás tak trochu nuda, skúsiť môžete čiernobiele asymetrické prúžky alebo geometrické vzory.

čiernobiele šaty; zdroj: asos.comčiernobiele šaty; zdroj: asos.com

5. 60´s

Presne tak, 60. roky sú späť. Vysoké topánky po kolená, plášť v rôznych farbách, tvídové minisukne, veľké goliere, okuliare s ružovými sklami. Ak majú vaši rodičia alebo príbuzní schované nejaké také kúsky v skrini poproste ich o požičanie. Je to naozajstný poklad.

Úvodný obrázok: asos.com

Štítky: dámske oblečenie, dámska móda