V ako Vianoce, alebo V ako Vans?

V ako Vianoce, alebo V ako Vans?

Kategórie: Značkové oblečenie

Vianoce poznáte. A Vans poznáte tiež? Ono oboje je fajn a tiež oboje je možné! Vianoce sú za chvíľku a Vans by bolo príma pod stromčekom nájsť. Takže napríklad by možno lepšie znelo: Vianoce s Vans!

Pokiaľ vám slovko Vans nič moc nehovorí, musíme to napraviť. Bola by škoda, prísť o módnu ikonu z Kalifornie, kde pôvodne obuvnícka značka vznikla. Založili ju bratia James a Paul van Doren s tromi priateľmi už roku 1966.

Vans Deppster Web Belt opasokVans Deppster Web Belt opasok

Vans Deppster Web Belt je tmavo šedo čierny módny opasok. Môže byť doplnkom ľahko športovo ladeného outfitu mužov aj žien. Má čiernu pracku s klasickým logom a nápisom na druhom konci pásky. Môže byť váš za 18 €.

Paul van Doren pracoval v továrni na topánky a tam vznikol nápad, ktorý realizoval s bratom Jamesom a priateľmi Gordonom, Ryanom Emmert, a Sergom D'Elia.

Vans SK8-HI Slim kotníkáčeVans SK8-HI Slim kotníkáče

Vans SK8-HI Slim sú členkové športové topánky v bielo zlatom prevedení. Sú výsledkom spolupráce Vans a Nintendo, ktorí vytvorili spoločnú kolekciu s motívmi obľúbených hier Super Mario Bros, Duck Hunt, či Donkey Kong. Členkové topánky môžete teraz mať v zľave za 56 € z pôvodných 70 €.

Vans vošiel ako značka do businessu veľmi sviežim krokom, pretože už štyri roky po založení mal Vans v mieste svojho vzniku okolo sedemdesiatky obchodíkov. Paul van Doren figuroval vo vedení firmy do roku 1970, kedy ju odovzdal bratovi Jamesovi.

Vans Full Patch Snapback šiltovkaVans Full Patch Snapback šiltovka

Vans Full Patch Snapback je tmavo modrá snapback šiltovka so zadným zapínaním a čiernobielym logom na prednom paneli. Snapback je šiltovka, ktorá má rovný šilt a vzadu plastový zapínací pásik, ktorý je hlavným znakom snapbacks. Vyjde vás na 28 €.

A pod jeho vedením sa s rýdzo obuvníckej značky stala štýlovka v ktorej ponuke nechýbajú mimo topánok – tenisiek, členkových topánok a papúč, tiež šiltovky, opasky, peňaženky, slnečné okuliare, batohy, tašky alebo mikiny, tričká a tričká Vans.

Vans Benched Novelty batohVans Benched Novelty batoh

Vans Benched Novelty je štýlový a cool červený alebo tmavo modrý ruksak typu gymsack, s bielym all over motívom, bielym logom a bielymi šnúrkami. Môžete ho mať za 14 €.

Značka Vans je naším ďalším tipom na vianočný darček. Je to dizajnom aj poňatím veľmi mladistvá a módna značka, so súdobými farbami, ležérnym poňatím a strihmi. Idete do toho? Teda do Vansa na Vianoce?

Vans W Camo Dot Raglan tričkoVans W Camo Dot Raglan tričko

Vans W Camo Dot Raglan je čierne dámske tričko s camo zelenými rukávmi, a bielymi motívmi na prednej časti a chrbte. Camo, alias camouflage, je anglický výraz pre maskáčový vzor. Tričko stojí 31 €.

Ďalšie príma kúsky Vans hľadajte na Queens.cz=537&did=­3] .

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Jelínková

Štítky: Vans, tenisky, členkové topánky, papuče, šiltovky, opasky, peňaženky, slnečné okuliare, tašky, ruksaky, mikiny, tričká