Iskrivá jarná sezóna 2013 so značkou Sisley

Iskrivá jarná sezóna 2013 so značkou Sisley

Kategórie: Dámske oblečenie

Jar je nielen takým novým obrodením z hľadiska počasia ale aj v módnom svete. Prichádzajú nové horúce trendy a štýly. Aj tentoraz sú jarné trendy 2013 naozaj veľmi výstredné a originálne – geometrické tvary, neónové farby, metalický dizajn alebo kvetmi. Všetkých týchto trendov využíva aj francúzsky módny gigant Sisley.

A čo vám teda táto kolekcia prináša? Pozrime sa na malú ochutnávku! Oblečenie z tejto kolekcie môžete nakupovať v kamenných obchodoch nielen značky Sisley, ale aj v obchodoch United Colors v Nitre, Banskej Bystrici či Bratislave.

Sisley jar 2013

Aj značka Sisley sa nebojí kombinácie už vyššie spomínaných jarných trendov – elegantná čierna s metalickou, svieža kombinácia neónových farieb, orientálne zvieracie vzory, romantické kvetované šaty a veľa iného trendového oblečenia.

Každá žena si v tejto jarnej kolekcii vyberie, či už ste romantička, karieristka alebo žena v domácnosti. S touto kolekciou si môžete vytvoriť svoj vlastný štýl.

Zdroj: http://www.benettongroup.com/media-press/

Štítky: Sisley, Sisley jar 2013, jarná kolekcia 2013, Sisley jarné trendy, Sisley metalické oblečenie, Sisley geometrické oblečenie, Sisley kvetované oblečenie