Majte rozkvitnutú jar!

Majte rozkvitnutú jar!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Topy, tričká, tielka

Jarné obdobie si možno len ťažko predstaviť bez slnečných dní, rastúcej trávy a jej vône, ale predovšetkým pribúdajúcich farieb. K nim patria nepochybne predovšetkým rozkvitnuté kvety. A tak si za svoje vzali mnohé značky práve kvetinové vzory v pestrom poňatí.

asymetrické šaty 11 €; kvetinový top 6 €; biela blúzka s kvetmi 9 €

asymetrické šaty 11 €; kvetinový top 6 €; biela blúzka s kvetmi 9 €

Je preukázateľné, že práve kvetinový dekor je jedným z tých, ktorý sa pravidelne do módy práve v jarnom období vracia. Nachádzame tieto dekory nielen v módnych značkách a u mnohých preslávených návrhárov, ale aj módnych radoch a v sortimente odevných reťazcov. A teraz už jar kvitne naplno! kvetinový bomber 17 €; triko čierne aj biele zhodne 6 €

kvetinový bomber 17 €; triko čierne aj biele zhodne 6 €

A nie inak je tomu aj v predajniach KiK, ktoré tento rok na jar mnohé nadchnú pestrou škálou oblečenia a doplnkov s romantickými kvetinovými vzormi. Prečo kvety? Sú príznakom jari a majú jednu preukázateľnú devízu: sú neskutočne variabilné, pôvabné a v mnohom nevšednom looku pôsobia aj veľmi originálne.

tričká 6 €

tričká 6 €

Možno ich nosiť mnohými spôsobmi – jemne, energicky aj veľmi výrazne. Ako hviezda budete v odvážnom modeli šiat s výraznou potlačou, alebo sa vyladíte nenápadne, kde bude kvetinový vzor ako solitér v podobe nežnej výšivky na jednofarebnom tričku, či blúzke.

balerínky s kvetinovým vzorom za 8 €

balerínky s kvetinovým vzorom za 8 €

A úplne to isté platí aj s farbami – záleží len na vás, či sa rozhodnete pre mohutný pestrofarebný vzor, ​​alebo štýlovo jemný kvetinový dezén v jednom farebnom tóne. Možností a variácií je nepreberne veľa. Záleží len na vašej fantázii, ktorej sa medze nekladú. Len majte na pamäti, že menej je viac a nie je nutné byť odetá od hlavy až k päte v kvetoch.

kvetinový opasok 4 €

kvetinový opasok 4 €

A z bohatej ponuky reťazca KiK môžete obliecť celú rodinu vrátane detí.

oblečte módne s kvetinovými motívmi aj deti

oblečte módne s kvetinovými motívmi aj deti

Zdroj foto: KiK

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: oblečenie. dámske oblečenie, detské oblečenie, kvety, jar, kvetinový motív