Najnovšie módne trendy pre jar 2013

Najnovšie módne trendy pre jar 2013

Kategórie: Dámske oblečenie

A je to tu! Kým sa stále ešte túlime do huňatých šálov, čiapok a teplých kabátov, v módnom svete už je jasno pre ďalšie módne obdobie a prehliadkové móla už zapĺňajú modelky v najnovších trendoch na jar 2013. Čo budeme na jar nosiť? Čím zaplníme svoje šatníky?

My vás v tomto článku informujeme a snáď aj inšpirujeme, do akých skvostov sa pre toto obdobie obliecť a čím oslňovať svoje okolie! Všetko oblečenie z článku navyše môžete ihneď nakupovať na stránkach skvelého internetového obchodu TamsinLondon.cz .

Trendy jar 2013

A čo je teda podľa svetových módnych návrhárov „in“ pre jar 2013? Trendy, v ktorých sa rozhodne neschováte – dynamické geometrické tvary, záhadný orient, vysoký lesk alebo nápadné neónové prvky. Pozadu nie sú ani typické jarné prvky ako kvety.

Najväčším hitom tejto sezóny sú predovšetkým geometrické tvary – prúžky, kocky a rôzne iné kombinácie týchto tvarov. Horizontálne, vertikálne, široké či úzke, je to jedno! Zaleží na vašej postave, čo vám sadne najlepšie! Rozhodne sa ich ale nebojte!

Zahaliť sa v tejto sezóne môžete ale tiež do zmyselného orientu. Inšpirujte sa inými kultúrami! Orientálne potlače, moderné kimoná, zlatisté potlače či saténový materiál – toto všetko je to pravé pre jar 2013!

Neon hlási comeback! Je to opäť tu! Hit minulého leta sa opäť vracia do obchodov a na prehliadkové móla. S týmto sa stanete úplne neprehliadnuteľné a hlavne originálne! A aký je navyše skvelý klad tohto dizajnového looku? V neónovom oblečení bude hneď vaša pokožka vyzerať opálenejšia.

Blýskajte sa v jarnom slnku v lesklej alebo metalickej róbe! Odtieň kovu je v móde – či už blýskavé sukne, metalické blúzky či saká. S týmto dizajnom sa stanete oslňujúcou „star“ ulíc.

K jari samozrejme patria aj kvietky, všetko pučí a kvitne, takže prečo to nepreniesť aj na svoje oblečenie, že? Hitom jari 2013 je predovšetkým dizajn veľkých kvetov na šatách, sačkách, tričkách aj nohaviciach.

Zdroj: http://tamsinlondon.cz/

Štítky: jarné trendy 2013, jar 2013, módna sezóna 2013, neón, kvety, geometria, geometrický dizajn, orient, lesk, metalický dizajn