Parfois jar/leto 2013

Parfois jar/leto 2013

Kategórie: Ostatné

Parfois, líder v dámskych doplnkoch s potešením oznamuje, že uvádza novú kolekciu pre sezónu jar/leto. Určená je mladé a nezávislé ženy.

Značka Parfois vznikla v roku 1994 a nájdete ju vo viac ako 40 krajinách. Špecializované tímy dizajnérov v Porte a Barcelone sa starajú o to, že Parfois sa stáva najlepšou značkou doplnkov na trhoch, kde pôsobí.

Nová sezóna prináša mix textúr, farieb a potlačí. Nechýba džungľa a celý rad motívov, ktoré s ňou súvisia.

Objavíte tu tigriu potlač a tropické kvety v žiarivých farbách. Na veľkých taškách si zaručene všimnete inšpiráciu, ktorá vychádza z hadej kože. Navyše kovové a potiahnuté očká spolu s rôznymi patchworkami pomáhajú navodiť atmosféru tropických lesov. Šperky sú v neutrálnej palete farieb, ktorá výrazne kontrastuje s kúskami oranžovej, tyrkysovej a zelenej. Graficky orientovaná téma prináša minimalistickú farebnú škálu. Nákupné tašky, tašky cez rameno, opasky a slnečné okuliare s geometrickou potlačou a pruhmi. Tento trend ovplyvňujú 60-te roky, a preto tu sú veľké¨plochy bielej a čiernej farby.

Romantická téma prichádza aj s priehľadnými materiálmi. Je to pripomienka základných prvkov elegancie a ženskosti. Všimnete si limetkovo zelenú, ktorá zvýrazňuje rysy náhrdelníkov, náramkov a spojok na taškách. Pohoda vyžarujúca z letných prázdnin a dovoleniek poskytuje ideálny priestor pre živú škálu farieb. Tie sú omotané okolo farebných tónov akoby upečených slnkom – sýta pomarančová, červená, zelená a žltá. Tento silný multi – farebný kokteil uvidíte aj na slamených kabelkách a klobúkoch.

Zdroj: http://www.mapaobchodov.sk/