Majte francúzsku jar a leto - s módnymi doplnkami

Majte francúzsku jar a leto - s módnymi doplnkami

Kategórie: Tašky a kabelky

Jarné a letné obdobie je plné slniečka, farieb a veselých pestrých kúskov v móde. A ku každému trendy outfitu neodmysliteľne patria módne doplnky.

K módnym doplnkom nepochybne patria aj kabely, kabelky, listové kabelky a peňaženky. Tie tohtoročné na jar a leto sú v štýle Francúzska.

Francúzska elegancia hýbe módnym svetom, jarno-letné kabelky sú toho dôkazom. Kabelkový svet je tento rok inšpirovaný parížskym Montmartrom. A trendy farbami pre jar a leto 2016 sú oranžová, svetlo modrá, čierna, svetlá lila a slonová kosť.

Dôkazom je limitovaná edícia Limoges od Bree. S touto edíciou kabeliek budete mať jar a leto plné farieb a štýlov. K dispozícii sú hobo tašky, listové kabelky a peňaženky s ozdobným reliéfnym lisom. Kúsok z radu Limoges vám krásne doladí každý outfit. A okrem výrazných farieb má k dobru aj praktické spracovanie a usporiadanie vnútra.

Kabelky z kolekcie Limoges majú totiž flexibilne odnímateľný a nastaviteľný 3/4 ramenný popruh, bezpečné zatváranie na zips, niekoľko rôznych vreciek – na mobil, karty a ďalšie nevyhnutnosti. A hobo tašky sú vybavené i veľkým otvoreným vreckom, pútkami na ceruzky aj na kľúčenku.

Tieto kúsky pre tohtoročnú jar a leto musíte mať!

Zdroj foto: Bree

Štítky: kabely, kabelky, listové kabelky, peňaženky, Hobo tašky