Lacoste jar / leto 2012: pohodlne a šik!

Lacoste jar / leto 2012: pohodlne a šik!

Kategórie: Dámske oblečenie

Hľadáte pohodlné a kvalitné oblečenie, ktoré „nestretnete“ na každom rohu? Stavte na značku Lacoste!

O Lacoste

Značka Lacoste vznikla ešte pred druhou svetovou vojnou (konkrétne v roku 1933) a je výrazne spojená najmä s menami René Lacoste a André Gillieru. Kým René bol bývalým tenistom, André vlastnil najväčšiu továreň na pletený tovar vo Francúzsku – spoločnými silami však začali pracovať na prevratnom Lacoste tenisovom tričku s vyšitým krokodílom na hrudi. Lacoste teda začali nosiť najprv tenisti, potom sa pridali aj golfisti a jachtári a v druhej polovici 20 . storočia už nosili (alebo po nich aspoň túžili) modely tejto značky prakticky „všetci“ – Lacoste sa stala synonymom pre kvalitnú športovú módu vyšších spoločenských tri­ed.

Aj dnes je Lacoste jednou z najvyhľadáva­nejších módnych značiek a ponúka vysoko kvalitné a pohodlné oblečenie, doplnky, obuv, hodinky, slnečné okuliare a parfémy. Pričom my sa dnes zameriame najmä na oblečenie – konkrétne na dámsku kolekciu Lacoste jar / leto 2012.

Lacoste nová dámska kolekcia

A aká je najnovšia dámska kolekcia Lacoste jar / leto 2012? Ležérna! Lacoste jar / leto 2012 je predovšetkým o pohodlí. Jednotlivé modely z dámskej kolekcie Lacoste sú sexy, nedbalo elegantné a neskutočne pohodlné. Voľné blúzky a šatičky, trenčkoty i kraťasky – taká je najnovšia kolekcia Lacoste jar / leto 2012. A nezabudnime na bundičky! Práve ľahké jarné bundičky do pásu sú tohtoročnou špecialitou Lacoste. Ďalšou, pre značku typickou, záležitosťou sú potom prúžky. Nájdete ich na šatách, na tričkách aj na sukniach. A úprimne, to si leto žiada – námornícky look!

Oblečenie Lacoste z najnovšej kolekcie je určené pre všetky ženy! V dámskom oblečení Lacoste môžete v pokoji vyraziť na prechádzku po meste, na nákupy či do golfového klubu – vždy budete šik, trendy a štýlová.

Podľahnite aj vy dámskej kolekcii Lacoste na sezónu jar / leto 2012 a privítajte do svojho šatníka pohodlné, šik a kvalitné oblečenie!

Zdroj: www.lacoste.com , www.lacoste.top1clothing.com

Štítky: oblečenie Lacoste, Lacoste, dámska kolekcia Lacoste jar / leto 2012, Lacoste jar / leto 2012, kolekcia Lacoste jar / leto 2012, dámske oblečenie Lacoste