Valentín 2013 s New Yoker!

Valentín 2013 s New Yoker!

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Značkové oblečenie

Milé dámy, máme tu február a s ním aj obľúbený sviatok všetkých zamilovaných Valentín! Premýšľate čím tento rok svojho miláčika potešiť a nič vás nenapadá? Potom mám pre vás riešenie. Prekvapte s luxusným spodným prádlom New Yorker. Značkový obchod New Yorker nelenil a pripravil pre vás kolekciu zmyselných kúskov spodnej bielizne, ktoré rozhodne stojí za to omrknúť. Priznajme si dámy, ktorý muž sa rád nepozrie na ženu v krásnom spodnom prádielku?

Nevinná kráska alebo zvodná koketka?

Celú zmyselnú valentínsku kolekciu New Yorker sprevádzajú čipky všetkého druhu. Valentínska kolekcia spodnej bielizne obsahuje sexy červenú a čiernu farbu, ale tiež nevinnejšie jemné odtiene ružovej a bielej. Všetko je doplnené krajkami, aby bielizeň pôsobila zvodnejšie a luxusnejšie. V ponuke môžete objaviť ako klasickú kombináciu podprsenky a nohavičiek, tak zvodné korzety s riasením alebo saténové košieľky. Čo samozrejme v tejto sexy kolekcii nesmie chýbať, a na čo návrhári mysleli, sú podväzkové pásy a podväzky samotné! Opäť si môžete vybrať zo širokej ponuky farieb. Máte radšej čipky, vzory, alebo klasickú jednoduchosť? Všetko je dostupné. Stačí si vybrať a nakombinovať to pravé k spodnej bielizni, čo ste si vybrali, a potom už len okúzliť vášho drahého. Verte, že s týmto prádielkom máte úspech zaručený.

Ak ste zamilovaná čerstvo a ešte si netrúfate odhadnúť, čo sa vášmu miláčikovi bude páčiť, vezmite ho so sebou, nech vám s výberom pomôže! Nielen, že to pre vás oboch bude pekne vzrušujúce, ale taký pohľad na vás v sexi spodnom prádle New Yorker ho poriadne nažhaví. A ak sa vám drahého podarí očariť dostatočne, možno budete mať aj to šťastie, že vám nielen spodnú bielizeň vyberie, ale dokonca aj zaplatí!

Hovorím si, že potom to už nebude prekvapenie? Zapojte fantáziu a ukážte napríklad krátky sexy tanček. Uvidíte, že bude natešený ešte viac, než v obchode New Yorker. A čo viac si môžeme milé dámy priať, než mať doma spokojného muža, v tak krásny sviatok, ako je Valentín!

zdroj: www.newyorker.de

Štítky: Valentínska kolekcia New Yorker, Valentín 2012