Zimná lyžiarska sezóna Horsefeathers 2013

Zimná lyžiarska sezóna Horsefeathers 2013

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

Lyžiarska sezóna je u nás už plne v prúde! Ideálne počasie prispieva dobrým lyžiarskym podmienkam na horách, takže prečo nevyraziť prevetrať lyže alebo snowboard a dopriať si trochu zdravého pohybu, že? Navyše, aj v lyžiarskom /snowboardovom oblečení môžete vyzerať skvele a štýlovo.

Originálne lyžiarske a snowboardové oblečenie vám prináša aj značka Horsefeathers, ktorá je na trhu už od roku 1989. Táto značka je skôr pre mladšiu generáciu, ale nemusia sa báť do nej obliecť ani ženy či páni v strednom veku. Je poprednou značkou vo svetovom lyžiarskom aj snowboardovom svete a oblieka tie najväčšie celebrity tohto športu. Oblečte sa do nej teda aj vy! Staňte sa hviezdou zjazdovky!

My vám v tomto článku prinášame malú ochutnávku z ich novej zimnej kolekcie, ktorú mimochodom môžete jednoducho zakúpiť v ich originálnom obchode Horsefeathers Store . Ceny tohto lyžiarskeho / snowboardového oblečenia sa pohybujú od 100 do 200 eur podľa ich kvality a charakteristík, ktoré sú pre lyžovanie veľmi dôležité.

Horsefeathers Zima 2013

Dámska kolekcia

Dámska zimná kolekcia je naozaj bohatá na farebné kombinácie, a to hlavne odtiene modrej, žltej, hnedej, lososovej aj fialovej. Nie je ignorovaná ani klasická čierna, kombinovaná ale originálnym dizajnom. V kolekcii môžete nájsť nielen jednoduché bundy, ktoré môžete rôzne kombinovať, ale aj bundy s veľmi nápadným a výstredným dizajnom.

Každý si môže vybrať podľa svojho!

Pánska kolekcia

Ani pánska kolekcia nie je ochudobnená o zaujímavé farebné kombinácie, vzory a dizajny. Navyše sa dizajn skvele dopĺňa s dámskou kolekciou, čo môže byť príjemnou variantou pre milenecké či manželské páry, ktoré chcú ladiť aj na zjazdovke. Kolekcia je jedinečná, štýlová a veľmi interesantná práve pre svoj dizajn.

Neváhajte, staňte sa celebritou zjazdovky! Horsefeathers vám pomôže!

Zdroj: http://www.horsefeathers.eu/cs/

Štítky: lyžiarska sezóna, lyžiarska kolekcia oblečenia, snowboardová kolekcia oblečenia, Horsefeathers, Horsefeathers zimná kolekcia, dámska zimná kolekcia, pánska zimná kolekcia