CCC - jar 2013

CCC - jar 2013

Kategórie: Dámske topánky, Ostatné

Čoskoro tu máme jar a s ňou, okrem teplejšieho počasia, zelene a lásky, prichádza aj nová módna kolekcia. Ak ste sa ešte nevybavili na nadchádzajúce mesiace, urobte si v šatníku aj botníku voľné miesto, pretože tohtoročná sezóna bude naozaj bohatá. Už teraz prezradíme, že móde budú dominovať sýte farby, pruhy aj retro vzory.

Jar vládne rastlinnej ríši, rozkvitajú kvety a šedá zimná príroda sa prebúdza do farebného opojenia. Rovnako farebne by mala vyzerať v nadchádzajúcej sezóne aj obuv. "Vo vašom šatníku by určite nemali chýbať dámske mokasíny. Sandále budú na vysokom klinovom podpätku a mali by hrať všetkými farbami a geometrickými vzormi,“ hovorí Alena Langová zo značky CCC, ktorá si pre nadchádzajúcu sezónu pripravila obuv a doplnky odrážajúce svetové módne trendy. Na nohách sa tiež bude nosiť obuv v púdrovej a svetlooranžovej farbe. Obľúbené balerínky dostanú kovové a lakované farby. Nosiť sa tiež budú vysoké podrážky, neónové farby a samozrejme ozdobné aplikácie.

Farebný a hravý bude aj váš jarný šatník v nadchádzajúcej módnej sezóne. Moderné budú žiarivé farby ovplyvnené faunou a flórou Amazónie. Stávkou na istotu bude aj móda a doplnky v etno štýle a chybu neurobíte ani klasickou kombináciou čiernej a bielej. A pretože ide o jar, nesmú chýbať zelené a kvetinové aplikácie, ktoré sa objavia nielen na blúzkach a puzdrových sukniach, ale aj na kožených bundách. Veľký návrat oslavujú 60. roky, dominuje im biela s kontrastnými lemami a manžetami v čiernej. Sviežosť jarnej prírody, zrkadliace sa vodné plochy a jašterice, vyhrievajúce sa v lúčoch jarného slnka, sa stali inšpiráciou pre modely z luminescenčných lesklých materiálov a flitrov. Tie sa už nenosia len na večierky a párty, ale sú určené aj pre bežný outfit. Aktuálne strihy sa vyznačujú veľkými uvoľnenými objemami kabátov plášťov a skrátených strihov nohavíc, ktoré končia ľahko nad členkami.

Celkový vzhľad krásne doplní vhodná taška a bižutérie. Ak sa bojíte výrazných farieb, kúpte si outfit v čiernej alebo bielej. Farebne sa môžete vyblázniť aj na doplnkoch. Kabelky pre novú sezónu predstavujú kombináciu rôznych štýlov, veľkostí, farieb i vzorov. "Túto sezónu môžete opäť staviť na colorblocking, teda prepojenie kontrastných farieb. Upozornite na seba taškou kombinovanú s červenou a ružovou alebo modrou so zelenou, " dodáva Alena Langová z CCC. Najvýraznejšie sú kabelky a la doktorandské tašky z lesklej kože alebo priehľadného ľahko farebne tónovaného PVC. Nádherné a veľmi elegantné sú listové kabelky a kabelky v púdrových odtieňoch ružovej a žltej. Vysoko trendy sú minilistové kabelky, ktorá sa takmer strácajú v dlani. Kontrastom k nim sú maxi kabely a Hobo bags.

Zdroj: http://www.mapaobchodov.sk/4076/ccc/