Desigual jar/leto 13 - doplnky

Desigual jar/leto 13 - doplnky

Kategórie: Dámske oblečenie, Ostatné, Tašky a kabelky

Aj doplnky sa vracajú k úplným základom – DNA značky Desigual. Reflektujú tak v novej kolekcii jar/leto 2013 posolstvo minulosti a trendy novej sezóny, ktorá prave začína.

V novej sezóne jar/leto 13 Desigual prichádza s troma typmi doplnkov pre jedinečné ženy. Kabelky z rady Galactic reprezentujú Desigual v najčistejšej forme. Sú určené pre kreatívne a výrazné ženy. Jednoduché tvary, kruhy a farby.

Kvetinové motívy, tlmené tóny a koketné farby sú ideálne pre kreatívne a romantické ženy zároveň. Mäkšie farby a elegantné tvary sú stvorené pre ženy, ktoré dávajú prednosť klasickému vzhľadu.

Kabelky sú srdcom kolekcie doplnkov Desigual. Sú žiarivé, výrazné a odlišné. Perfektne sa hodia na spestrenie dámskeho šatníka. Dôležité je to, čo je pre Desigual charakteristické – mix rôznych materiálov a aplikácie. Veľký dôraz je však kladený na funkčnosť. V ponuke sú aj modely pre ženy, ktoré uprednostňujú klasiku. Jemná a mestská rada kabeliek dodá bohémsky pocit.

Šatky sú veľké, ľahké a jemné na dotyk. Množstvo štýlov zo sezóny na sezónu rastie. V kolekcii jar/leto 13 nájdete až 20 rôznych štýlov, ktoré sú inšpirované kabelkami. Je jednoduché tak nájsť šatku, ktorá bude k vašej novej kabelke ladiť.

Desigual má všetky typy peňaženiek. Tú svoju nájdú všetky typy žien. Každá si príde na svoje. Nová kolekcia prichádza až s 26 modelmi. Nechýbajú medzi nimi veľké, kde sa Vám zmestí úplne všetko. V ponuke sú i mini peňaženky, ktoré dáte pohodlne do vrecka nohavíc.

Opasky, ktoré si všimnete. Veľký dôraz je kladený na pracky. Tie sú veselé, majú charakteristické kruhy a nechýbajú pery ako pracka.

Náramky sú farebné, pestré a jedinečné – rovnako ako celá kolekcia Desigual.

Zdroj: http://www.mapaobchodov.sk/…19/desigual/