Girls Are Awesome: Športový štýl

Girls Are Awesome: Športový štýl

Kategórie: Dámske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Poznáte značku Girls Are Awesome? Nie? Chyba! Značka hlása, že Girls Are Awesome, alebo dievčatá sú úžasné. A kto z vás dámy a dievčatá by medzi úžasňačky nechcel patriť? Skúste ich kúsky a budete sa cítiť naozaj úžasne!

Girls Are Awesome je značka, komunita, mediálna platforma aj digitálna agentúra. Pretože Girls are Awesome na seba berie veľa podôb. Jedno ale majú spoločné: dievčatá sú tu vždy na prvom mieste. Tak prečo neskúsiť byť ako tie Girls Are Awesome? A ak ich ešte nepoznáte, skúste sledovať ich web a sociálne siete.

Girls Are Awesome Stand Tall Hoody

Čierna dámska mikina s kapucňou a klokaním vreckom od značky Girls Are Awesome s modrým motívom na hrudi dostal pomenovanie Stand Tall Hoody. Je to cool mikina s kapucňou, klokaním vreckom, elastickými manžetami a lemom, logom na hrudi a chrbte. Dostanete ju teraz v zľave z pôvodných 84 € na 67 € .

Girls Are Awesome Messy Morning Tee

Biele dámske tričko s krátkymi rukávmi od značky Girls Are Awesome s názvom Messy Morning Tee, je s červeným motívom na prednej časti. Vyrobené je zo 100% bavlny a veľmi príjemné na nosenie. Bude cool kúskom vášho nielen športového looku. Cena je 34 € z pôvodných 42 €. Tričko je k dispozícii aj v čiernom prevedení s bielym motívom.

Girls Are Awesome All Day Hoody

Mentolová dámska mikina s kapucňou a klokaním vreckom od značky Girls Are Awesome s modrým logom na hrudi a motívom na chrbte dostala názov All Day Hoody. Je to krásna mikina v príjemnej pastelovej mint farbe, ktorú dostanete aj v čiernom prevedení, vyjde na 67 € z pôvodných 84 €.

Girls Are Awesome All Day Tee

Čierne dámske tričko zo 100% bavlny, s krátkymi rukávmi od značky Girls Are Awesome s pomenovaním All Day Tee, je vyrobené so zlatým logom na hrudi a motívom na chrbte. Pôvodná cena 42 €, bola znížená na 34 € .

Štítky: Girls Are Awesome, mikiny a tričká, športový štýl