Ako zladiť kabelku so šatami?

Ako zladiť kabelku so šatami?

Kategórie: Tašky a kabelky

Už ste niekedy stretli krásne a slušivo oblečenú ženu, ktorá však celkový dojem doslova „zavrela“ tým, že si vzala k daným šatám klasickú, veľkú kabelku, ktorá sa nosí napr. do zamestnania, aby bol kde uložiť drobný nákup? Ak áno, možno vás to motivovalo k tomu, že máte doma drobnú kabelku ideálnu k spoločenským šatám, či už sú zdobené alebo jednoduché. Nie je ľahké nájsť vhodnú kabelku tak, aby sa hodila k danej príležitosti aj oblečeniu. Ako teda na to?

Potrebujete kabelku k spoločenským šatám?

V každej situácii je dôležité, aby bola naša kabelka čistá, nepoškodená, neodretá, pokiaľ má kamienky, aby žiadne nechýbali… Tiež nesmie byť preplnená, nič z nej nesmie čúhať. Pokiaľ sa chystáte na ples, na webovej stránke https://answear.sk/…ocenske-saty sa môžete inšpirovať mnohými krásnymi elegantnými šatami a niektoré si podľa svojich potreb a predstáv tiež vybrať.

Platí, že k jednoduchým, jednofarebným šatám, ktoré nie sú trblietavé a lesklé, je dobré zvoliť trblietavú a výraznú kabelku. Tým outfit rozsvietite, rozžiarite. Kabelka by mala ladiť so správne zvolenou obuvou, teda lodičkami alebo črievičkami na podpätku. Spoločenské šaty nájdete tu: https://answear.sk/…ocenske-saty.

V prípade, že si obliekate honosne zdobené alebo lesklé šaty, kabelka by mala byť decentná a nenápadná. To platí aj o obuvi a ďalších doplnkoch. Aj ku volánovým a riaseným šatám patrí jednoduchá kabelka. Spoločenské kabelky sú malé, úzke, nosia sa v ruke alebo pod pažou. Patria do nich len potrebné veci, ako peniaze, telefón, hygienické potreby, rúž, zrkadlo…

Hľadáte kabelku na bežné nosenie?

Chcete vyzerať cool a moderne cestou do práce, na návštevu alebo kdekoľvek inde? Potom by sa vám mohla hodiť kvalitná shopper kabelka na Answear.sk. Shopper kabelky sú väčšie, avšak majú kus elegancie a zaujímavosti. Vďaka svojej veľkosti aj dlhším uchom sa dajú nosiť v ruke, cez rameno a niektoré aj čo by cross body kabelku. Môžeme povedať, že ide o mlutifunkčnú kabelku, ktorú využije takmer každá žena.

V prípade, že rady nosíte športové oblečenie, neváhajte a vyberte si športový typ kabelky alebo batôžtek.

Veľký výber kabeliek od rôznych značiek z mnohých kútov sveta nájdete na Answear.sk. Poďte si vybrať. Nechýba mnoho zliav a zaujímavých akcií.