Trendy módne doplnky

Trendy módne doplnky

Kategórie: Šperky, Tašky a kabelky

Jednotlivé prvky vytvárajú celok a nie je tomu tak iba pri oblečení. Vo svete módy ale ide o veľmi dôležitú súhru, ktorá môže všetko vylepšiť alebo ľahko pokaziť. Nosíte šatky, klobúky alebo aspoň náušnice? Slovenská republika sa v tomto smere drží stále trochu krok naspäť. Jedny náušnice nosíme ku všetkému, jeden prstienok odmietame vymeniť za iný. Nie je to zle, len ak sa zaujímame o módu, mali by sme sa s ňou viac hrať.

Autor: www.topof mind.sk/mark-and-spencerAutor: www.topof mind.sk/mark-and-spencer

Aké doplnky nás čakajú toto leto?

Kto nemá tento rok metalickú zlatú či striebornú tašku, ako by ani v módnom svete nebol. Myslíte, že ide iba o sezónne trend? Omyl! Tieto farby uvidíme aj budúce leto, pre zmenu napríklad na obuvi. Zlaté tašky ponúkali v kolekciách jar/leto 2014 značky ako je Mango, Liu Jo alebo Baťa.

Pozadu nezostávajú ani klobúky a opäť – nosiť sa budú tiež na jeseň.

Autor :www.press.aspen.pr/gateAutor :www.press.aspen.pr/gate

Šatky a šperky sú pre mňa doplnok takmer totožný – navzájom sa prelínajú a naozaj sa dopĺňajú. Veľkosti šatiek sú rôzne a neriadi ich jeden trend. Viazanie šatky je natoľko variabilné, že pomocou niekoho vždy vytvoríme niečo nové. Na internete nie je ťažké návody na viazanie šatky nájsť. Len spomeniem, že medzi farbami sa uplatňujú predovšetkým neóny a pastelové tóny.

Autor:www.press.aspen.pr/gateAutor:www.press.aspen.pr/gate

Netradičný módny doplnok – záušnice

Na jednom z populárnych Holešovice Fashion Market som sa stretla s krásnym doplnkom. Ide o záušnice a patria naozaj za uši. Tvorí ich drobná slečna menom Eva a pomaly zavaľuje svojich nadšencov úplne originálnymi kúskami. Záušnice a jemné čelenky vytvorí pre slávnostné udalosti aj na bežné nosenie. A to kľudne aj pre mužov. Ak už vás tradičné doplnky nudia, pozrite si jej krásnu tvorbu na www.vivien-handmade.sk

Autor: www.vivien-handmade.skAutor: www.vivien-handmade.sk

Zdroj úvodnej fotografie: press.aspen.pr/gate

Štítky: módne doplnky