Elegantná kolekcia DKNY jeseň / zima 2012

Elegantná kolekcia DKNY jeseň / zima 2012

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

Donna Karen opäť predviedla, že má dokonalý cit pre štýl a módu! Pre jej novú kolekciu pre jeseň 2012/2013 využila pánskych strihov a dokonale ich doladila do elegantných ženských kriviek.

Ak si budete chcieť zakúpiť niektoré výrobky tejto značky DKNY, uspejete jedine v Prahe, a to priamo na Železnej ulici. S jej ďalšími výrobkami ako parfumy alebo šperky sa môžete stretnúť aj v obchodoch Sephora, Marionnaud Parfuméria alebo Klenoty Aurum.

My vám v tomto článku prinášame ochutnávku z jesenného lookbooku.

DKNY jeseň / zima 2012

Ústrednou inšpiráciou pre túto kolekciu bolo mesto New York, v ktorom sa aj konala aj prehliadka. Ako si môžete všimnúť z nasledujúceho lookbooku, tak scénické pozadie tvorilo práve žlté taxi auto, ktoré je pre ulice tohto amerického mesta tak typické.

Ikonou medzi materiálmi tejto kolekcie bola koža. Súčasťou dámskej kolekcie sú preto šaty, kabáty, bundy práve s koženým korzetom alebo lemovaním. Nie sú opomenuté ale aj ďalšie módne trendy tohto zimného obdobia, ako kožušinky alebo tvídové materiály.

Vďaka jednoduchým strihom, ľahkej elegancii a dôrazu na čiernu farbu sa stáva táto kolekcia nadčasovou bombou!

V tejto kolekcii sa samozrejme ani nezabudlo na pánske osadenstvo. Aj pre nich je vytvorených niekoľko rôznych lookov samozrejme s hlavným atribútom – kožou. Klasická čierna navyše pristane každému mužovi!

Zdroj: http://www.dkny.com/press/

Štítky: kožené oblečenie, DKNY, Donna Karen, jesenná kolekcia, DKNY dámska kolekcia, DKNY pánska kolekcia