Reserved uvádza trendy pre jeseň/zimu 2012

Reserved uvádza trendy pre jeseň/zimu 2012

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Ostatné, Tašky a kabelky

Mäkká, jemná a pritom stále výrazná i zreteľná. Presne vie čo od života chce a usiluje o sebarealizáciu. Nič nie je pre ňu nemožné. Presne takto vyzerá žena, ktorá inšpirovala kolekciu jeseň/zima 2012 od Reserved. Zmyselná, fascinujúca a vždy iná. Mnoho mužov by takton popisovalo ženu svojich snov a presne tieto slová charakterizujú kolekciu novej sezóny jeseň/zima 2012/13 od Reserved.

V náväznosti na svetlú a éterickú kolekciu jar/leto sa rozhodli návrhári vrátiť ku koreňom pret-a-porter so ženskými siluetami, ktoré doslova vyžarujú sexuálnu príťažlivosť a zdôrazňujú ženskú postavu. Jedinečná kolekcia návrhárov Reserved bola inšpirovaná Twiggy, ktorá bola britskou módnou ikonou 60. rokov. Geometrické strihy a jednoduchý minimalistický štýl pridáva dievčenskú eleganciu.

Nosné farby kolekcie sú – výrazná fialová, rubínovo červená a nebezpečne smaragdovo zelená. Spolu s nadčasovou šedou prinášajú ľahkosť a eleganciu. Sexy mini suknička bude kraľovať jeseni. Nebudú chýbať nohavice s vysokým pásom. Jeseň/zima v Reserved je tiež o množstve mäkkého úpletu v stále módnej béžovej, ťavej hnedej a karamelovej. Jemné pletené šaty, dlhé nadrozmer né kardigany z hrubých tkanín tiež nesmú chýbať.

Štítky: jeseň/ zima 2012, Reserved 2012