Novinky na Tamsin London pre jeseň 2012

Novinky na Tamsin London pre jeseň 2012

Kategórie: Dámske oblečenie, Šperky, Tašky a kabelky

Je čas svetrov, kabátikov a šálov – prichádza chladnejšia časť roka a je dobré sa na ňu poriadne pripraviť – jeseň! Chcete, aby vám bolo pekne teplo a zároveň nestrácať na štýle, elegancii a šmrnci? Pozrite sa na nové módne kúsky, ktoré vám ponúka spoločnosť Tamsin London spolupracujúca výhradne s mladými anglickými módnymi návrhármi.

Ušetrite si čas a nakúpte kvalitné oblečenie online na TamsinLondon.cz . Zaručene nebudete sklamaná!

Tamsin London oblečenie

A čo vám Tamsin London pre jeseň 2012 ponúka? Výrazné, štýlové, šmrncovné a tie najexkluzívnejšie kúsky, ktoré nadchnú všetky ženy i dievčatá. Pre jeseň je určite základom komfortný kabátik a nemusíte sa báť malých výstredností ako veľké gombíky alebo dizajn inšpirovaný 60 's.

Svetrík, nemenej dôležitý kúsok pre jeseň 2012, vám Tamsin London ponúka v najrôznejších designoch ako ľahučký s labuťou, námornícky s prúžkami alebo komfortný pletený s nórskym vzorom. Ak máte rady nadhľad a hravé vzory, čivava tričko vás nesklame!

Aj keď je jeseň chladná, nie je dôvod, prečo upustiť od šiat. Stačí ich doplniť hrejivými pančuchami alebo legínami a urobíte parádu! Čo tak čierne naberané šaty so zvieracími vzormi alebo naberané lesklé zelené šaty? Môžete ich využiť nielen do práce či na rande, ale aj do spoločnosti, napríklad na bankety alebo firemné večere.

Tamsin London kabelky

A dokonalý jesenný look je potrebné doladiť aj štýlovou kabelkou! Myslím, že žiadna žena novou kabelkou nepohrdne, nieto štýlovými vo farbách jesene 2012 alebo so zvieracími vzormi. Staňte sa zmyselnou šelmou a ovládnite jesenné ulice!

Tamsin London šperky

Posledná, ale nemenej dôležitá časť jesenného looku – šperky! Masívne prstene, dlhé náhrdelníky, zvieracie náramky a mnoho ďalšieho nájdete na Tamsin London.cz.

Zdroj: http://tamsinlondon.cz

Štítky: Tamsin London, Tamsin London jeseň 2012, jesenná kolekcia 2012, Tamsin London oblečenie pre jeseň 2012, Tamsin London šperky pre jeseň 2012, Tamsin London kabelky pre jeseň 2012