Špeciálna kolekcia Lindex Missoni pre jeseň 2012

Špeciálna kolekcia Lindex Missoni pre jeseň 2012

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Šperky, Tašky a kabelky

Už od 25. septembra je na všetkých pultoch Lindex v strednej Európe, na Blízkom východe a v Škandinávii na predaj nová špeciálna kolekcia oblečenia a doplnkov v spolupráci s talianskou značkou Missoni. Táto kolekcia pre jeseň 2012 nesie rovnomenný názov ako talianska značka Missoni a skladá sa z charakteris­tických retro vzorov tejto značky.

Lindex navyše s touto kolekciou pokračuje v podpore výskumu rakoviny prsníka. Nákupom výrobkov z tejto špeciálnej kolekcie venujete 10% z celkovej ceny na boj proti rakovine. Takže hurá na nákupy do Lindex a pomôžete tak aj ostatným!

Missoni kolekcia oblečenia

Čo všetko vám táto špeciálna akcia ponúka? Kampaň sa skladá zo šiat, blúzok, svetrov, topov, nohavíc, ale aj najrôznejších doplnkov ako kabelky, topánky a šperky. Proste všetko pre dokonalý „Missoni look“! Všetko je designované typickými cik-cak vzormi Missoni a v módnych tónoch farieb fialovej a vínovej.

Missoni kolekcia doplnkov

Ani v tejto kolekcii Lindex ale nezabúda na módne doplnky a šperky! Vďaka nim svoj Missoni look skvele doladíte a stanete sa retro hviezdou jesenných ulíc! Čo tak napríklad farebné motýlikové náušnice alebo cik-cak balerínky? Buďte jedinečná s kolekciou Missoni!

Zdroj: http://www.lindex.com/cz

Štítky: Missoni, Lindex, Lindex kolekcia Missoni 2012, Lindex jeseň 2012, jesenná kolekcia Missoni 2012, Lindex oblečenie, Lindex balerínky, Lindex kabelky, Lindex šperky