Sexy jeseň s H & M 2012

Sexy jeseň s H & M 2012

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Džínsy, Jeans, Rifle, Legíny, Pánske oblečenie, Šperky, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Chcete vyskúšať niečo nové a nevšedné? Chcete vzbudiť pozornosť všetkých, okolo ktorých prejdete? Chcete byť žiadúce ako nikdy predtým? Ak znie vaša odpoveď áno, zamierte do najbližšieho módneho obchodu H & M. Tohtoročná jesenná ponuka je plná veľmi sexy kúskov. Ohromte svoje polovičky a ukážte im, ako sexy dokážete byť aj v tomto chladnom období.

Staňte sa zvodnou rebelkou

Pre jesennú kolekciu zapózovala a ukázala zvodné kúsky krásna speváčka Lana del Rey. Nechajte sa inšpirovať a ukážte, že aj vy dokážete byť hviezda. Kolekcia H & M stavila na istotu a vytvorila horúcu ponuku čiernobielych kúskov. Nájdete tu napríklad kožené legíny, ktoré už samy o sebe pôsobia veľmi zvodne. Doplňte ich bielou kožušinovou vestičkou, alebo bielym vypasovaným kabátikom a uvidíte, koľko mužov sa za vami otočí. Stavte na jednoduchosť a prirodzenosť, ktorá vždy zaručene zaberie. Premeňte sa v nevinnú dračicu a užívajte si obdivných pohľadov. V tejto kolekcii môžete tiež objaviť pletené svetríky, blúzky, šaty, sukne alebo bundičky. Kolekcia H & M je samozrejme doplnená topánkami, šperkami a kabelkami.

Okrem tejto veľmi zvodnej kolekcie nájdete aj kúsky plné farieb, ktoré rozjasnia posledné teplé jesenné dni. Objaviť môžete nielen krásne pletené šaty, rôznofarebné zapínacie svetríky, kárované blúzky alebo bundy s kožušinovou kapucňou. Kolekcia je tiež obohatená o doplnky, ktoré vás nielen zahrejú, ale zároveň vykúzlia váš osobitý štýl. Kolekcia H & M vytvorila veľmi krásnu kolekciu, ktorá vás zaujme natoľko, že jedna návšteva obchodu určite nebude stačiť.

Jesenná kolekcia H & M samozrejme nezabudla ani na pánov. Je radšej slušňáka, dobrodruha, športovca alebo elegána? Potom pošlite dámy, svoje drahé polovičky do značkového obchodu H & M a zažite premenu. Ak váš drahý práve nie je pre módu úplne nadšený, nechajte ho inšpirovať na stránkach www.hm.com. Trebárs sa nadchne natoľko, že nabudúce bude nadšene chodiť na nákupy s vami.

Zdroj: http://www.hm.com

Štítky: jesenné trendy, H &M