CCC - pánska kolekcia

CCC - pánska kolekcia

Kategórie: Ostatné

Jesenná a zimná kolekcia CCC je pripravená obuť aj mužskú časť populácie. Pánska kolekcia je dokonalým mixom kvality a zaujímavého dizajnu. Topánky sú inšpirované populárnym military štýlom, ktorý im dodáva správny dramatický look. V kolekcii nájdeme tiež biznis obuv i pohodlné zateplené tenisky.

Kolekcia prináša klasické tóny hnedej, šedej a čiernej, odkazujúce na aktuálne farebné trendy pánskej obuvi. Nechýbajú v nej ani pevné kožené šnurovacie modely ovplyvnené military štýlom. Tie sú tento rok horúcim trendom a vo svojom šatníku by ich mal mať túto sezónu každý muž, ktorý chce byť oblečený podľa posledných módnych trendov.

Muži preferujúci klasický štýl si isto prídu na svoje v kolekcii kožených topánok Lasocki, ktorá je plná praktických modelov v čiernej koži. Povrchová úprava panských poltopánok má dve verzie, a to vo vysokom lesku i v matnom prevedení. Tieto modely sú vhodné k obleku, ale i k menej formálnym príležitostiam. Povedzme s vlnenými nohavicami a ležérnym svetrom možno razom vyčariť mladistvý a veľmi aktuálny vzhľad.

V novej jesennej kolekcii nechýba ani voľnočasová a športová kolekcia. Modely na voľný čas sa pohybujú vo veľkom rozpätí od kožených mokasín v prírodných odtieňoch až po tzv. farmer's shoes topánky, ktoré sa stali obľúbené, čo ich vynieslo z pozície pracovnej obuvi do ulíc veľkomiest. Topánky sú v prírodných tónoch hnedej a okrovej, šedej a čiernej. Športová kolekcia ponúka nielen pohodlie, ale i funkčnosť. Decentná farebnosť zodpovedá požiadavkám menej experimentujúcich mužských zákazníkov.

Zdroj:http://www.mapaobchodov.sk/4252/ccc/