Jesenná sezóna 2012 s trendy kolekciou od Bershka!

Jesenná sezóna 2012 s trendy kolekciou od Bershka!

Kategórie: Dámske oblečenie, Šperky, Tašky a kabelky

Aktuálne trendy, šmrnc a jedinečnosť – to je nová kolekcia španielskej značky Bershka. Ak si chcete užívať jeseň 2012 s mladistvými tónmi a trochou extravagancie, je nová kolekcia Bershka to pravé pre vás! Nájsť ju môžete už na pultoch všetkých ich obchodov.

A že neviete, kde Bershku navštíviť? Jej obchody na Slovensku fungujú už od roku 2005, zatiaľ iba v Bratislave.

Bershka jeseň 2012

Kolekcia jeseň 2012 od Bershky zahŕňa naozaj výrazné trendy tejto sezóny – kožené alebo džínsové bundičky, kožušinové designy, cvočkové zdobenie alebo kontíčkovú obuv na podpätkoch. Ani jedno z tohto by vám v tomto období nemalo chýbať v šatníku!

Nohavice

Bershka sa zameriava aj na obuv. V jesennej kolekcii môžete nájsť trendové členkové topánky na podpätku, teplejšie topánky zdobené kožušinkou, cvoky alebo štýlové a komfortné tenisky.

Zabúdať nesmieme ani na dokonalé doplnky! Kabelky, peňaženky, opasky zdobené cvočkami, hrejivé šály a rúrové šatky. To všetko môžete v tejto úžasnej novej kolekcii nájsť.

Šperky, šperky, šperky – obľúbená záležitosť snáď každej ženy! Aj táto kolekcia prichádza s originálnym dizajnom, ako napríklad anjelské krídla alebo sova. Čo bude to pravé pre vás?

Zdroj: http://press.bershka.com

Štítky: Bershka, Bershka jesenná kolekcia 2012, jeseň 2012, Bershka oblečenie, Bershka šperky, Bershka doplnky