Ponuka New Yorker: Pripravte sa, jar je tu!

Ponuka New Yorker: Pripravte sa, jar je tu!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske topánky, Džínsy, Jeans, Rifle, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka, Značkové oblečenie

Hoci u nás poriadna zima ešte len začala, na pulty značkového obchodu New Yorker dorazila jarnej kolekcie so všetkým. Ako vždy si kolekcie New Yorker pripravila niekoľko zaujímavých variantov obľúbených značiek AMIS, Fishbone, Smog a Fishbone Sister. A ak je na čo sa tešiť? No posúďte sami!

Amisu: Sexy a zmyselná

Táto časť kolekcie poteší milovníčky farbičiek a sexy strihov. Chcete sa na jar poriadne vyparádiť a ukázať, čo ste schovávali celú zimu pod vrstvami oblečenia? Potom vo vašom šatníku rozhodne nesmie chýbať niekoľko kúskov tejto sexy kolekcie. Ohromný okolie a náprotivky šatami v nežne ružovej farbe. Staňte sa neodolateľnou v sexi šatách sa zebřím motívom, alebo zaujmite decentným bielym svetríkom a originálnymi vzorovanými legínami. V ponuke sú aj klasické jarné kvetinové motívy, alebo kabátiky v pastelových farbách.

Fishbone: Veselý a roztopašného

Kolekcia Fishbone samozrejme nezabudla ani na mužské pokolenie a pripravila niekoľko lahôdok aj pre nich. Ak máte doma alebo v okolí nezbedníka, ktorý potrebuje poriadnu jarnú výbavičku, tak ho pošlite do časti kolekcie Fishbone, kde si jeho kreativita príde na svoje. V ponuke sú veselé jarné farby, tričká s potlačami, mikiny, kraťasy, džínsy, alebo farebné nohavice.

Fishbone sister: rozverné a hravá

Narozdiel od zmyselné AMIS, ponúka táto časť kolekcie oblečenia pre ženy, ktoré sa neboja experimentovať a vyraziť von v šialených kombináciách. Časť kolekcie Fishbone Sister sa vybláznili, ako v farebnom rozsahu, ti aj v tvaroch a strihoch. Vzkoušej napríklad kombináciu maskáčové minisukne s růžovným svetríkom, alebo šaty s hviezdnou oblohou s džínsovú bundičkou a uvidíte, že nezostanete bez povšimnutia.

Smog: Tajomný a neodolateľný

Ak je váš drahý typ muža, ktorý rád nosí maskáčové a kožené oblečenie, zamierte s ním do poslednej časti kolekcie Smog. V kolekcii nájdete okrem maskáčoviny, prírodné farby a džínovinu. V ponuke je veľa mikín, károvaných košeľou a nohavíc.

Nečakajte na jar a vyrazte novú kolekciu preskúmať už teraz!

Zdroj: www.newyorker.de