Jesenná kolekcia New Yorker: Nebojte sa zmeny!

Jesenná kolekcia New Yorker: Nebojte sa zmeny!

Kategórie: Dámska spodná bielizeň, Dámske oblečenie, Džínsy, Jeans, Rifle, Pánske oblečenie, Topy, tričká, tielka

Tak je to tu! Posledné slnečné lúče doznievajú, a zatiaľ čo sa pripravujeme na chladné počasie, do obchodov sa dávno vkradla jesenná kolekcia New Yorker. Ak ešte nemáte na jeseň nakúpené, je najvyšší čas nesedieť doma a vyraziť ukradnúť nejaké to teplejšie oblečenie.

Jesenná kolekcia New Yorker sa na chladné počasie naozaj dôkladne pripravila a nenechala nič na náhodu. Kolekcia je kúpeľ do ležérneho štýlu, v štyroch obvyklých a obľúbených značkách New Yorker, ako sú AMIS, Smog, Fishbone a Fishbone Sister. Samozrejme nechýba ani jesenná kolekcia spodnej bielizne, ktorá nielen zahreje, ale určite tiež poteší vaše náprotivky.

Skúste niečo nové

Ako som už povedala na začiatku, jesenná kolekcia New Yorker obsahuje kúsky, ktoré by sme mohli radiť medzi pouličnú módu. Zahŕňa napríklad voľné pletené svetríky, vestičky, cestovné koberčeky, mikiny. Alebo napríklad kožené kabáty a bundy s kožúškom. Kolekcia navrhnutá v tomto štýle nezabudla ani na detaily, a tak sa môžete krásne doladiť šatkami, vlnenými čiapkami, alebo klobúkmi. A ak ste dámy obdarované dlhými a v najlepšom prípade hustými vlasmi, nič nevykúzli dokonalý outfit tak, ako našuchorené vlasy, alebo lajdácky učesaný drdol.

Ak túto formu módy nemáte moc rady, nemusíte sa báť. Aj vy nájdete v kolekcii kúsky, ktoré nie sú čisto v tomto štýle. Stačí sa pozrieť a objavíte svoje upnuté nohavice, svetríky a blúzky, ktoré môžete doplniť bundičkami v štýle amerických školských športových tímov. Nebojte sa ale vyskúšať niečo nové. Možno budete aj prekvapená, ako vám táto móda pristane.

Aj páni si vyberú

Jesenná kolekcia New Yorker nezanevrela ani na pánov a na ich kolekcii si dala pekne záležať. Obsahuje nielen štýlové džínsy, ale aj vesty, mikiny, kabáty a bundy, alebo vtipné tričká s potlačou. Opäť ak páni chcete svoj štýl doviesť k dokonalosti, pridajte čiapku, alebo klobúk a žiadna vám neodolá.

Celá kolekcia New Yorker je v obvyklých jesenných farbách, ktoré môžete ľubovoľne kombinovať. Nebojte sa zmeny a vyrazte vyskúšať podarenú jesennú kolekciu, ktorá zaručene získa úspech vo vašom okolí.

Štítky: New Yorker, jesenná kolekcia