New Yorker 2011: Nová kolekcia jeseň / zima 2011

New Yorker 2011: Nová kolekcia jeseň / zima 2011

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

Zaujímate sa o najnovšie jesenné trendy? Chcete byť túto sezónu jeseň / zima 2011 in? V tom prípade sa dnes spoločne s nami pozrite na najnovšiu kolekciu značky New Yorker jeseň/ zima 2011 – je svieža, mladá a neskutočne sexy. S oblečením New Yorker 2011 dáte zbohom sychravému počasiu a zaručene rozžiarite šedivé ulici jesene!

O spoločnosti New Yorker

Unikátne spojenie nadčasovej mladej módy a najnovších módnych trendov, to je nemecká značka New Yorker, značka, ktorá je tu už od roku 1971 pre vás a váš šatník. Podľahnite aj vy jej kúzlu a buďte za každých okolností sexy a pohodlne oblečená.

New Yorker je dynamická módna značka, ktorá svojím sortimentom ponúkaných výrobkov uspokojí prakticky každého milovníka či milovníčku mladej nevšednej módy. Ponúka totiž širokú škálu originálnych odevných kúskov – od klasických jeansov, modelov športového oblečenia až po streetwear odevy. Vždy teda budete in a neprehliadnuteľní! Rozhodne teda neváhajte a vyrazte do jednej z 837 pobočiek New Yorker v 28 krajinách sveta už teraz. Dostane sa vám prvotriedneho, veľmi kvalitného odevného tovaru za cenu viac ako priaznivú!

Jesenná kolekcia

Najnovšia kolekcia značky New Yorker (kolekcia jeseň / zima 2011) je plná trendov! Pripravte sa na huňaté a teplúčke svetríky so škandinávskym vzorom, na štýlové kabáty aj na ultra sexi šatičky. New Yorker 2011 oslavuje v dámskej kolekcii najmä klasiku. New Yorker kolekcia jeseň / zima 2011 tak oživuje napríklad elegantný kárový vzor. Rozhodne teda zamerajte svoju pozornosť na vypasované zimné kabátiky aj na kárované minišaty. V pánskej kolekcii potom očakávajte štýlové kárované a džínsové košele v kombinácii s vestičkou alebo tak trochu vintage jeansy v kombinácii s prúžkami. Doplnky z New Yorker kolekcie jeseň / zima 2011 – najmä dámske kabelky – potom hrajú farbami opadaného lístia (vínovou , gaštanovou, béžovou).

Urobte si túto jeseň radosť – stavte na štýlové oblečenie z najnovšej kolekcie značky New Yorker!

Zdroj: www.newyorker.de , www.mojeznacka.cz

Štítky: New Yorker, oblečenie New Yorker, New Yorker jeseň 2011, New Yorker kolekcie jeseň / zima 2011, New Yorker 2011