New Yorker 2012: Odvážny a trendy!

New Yorker 2012: Odvážny a trendy!

Kategórie: Dámske oblečenie, Pánske oblečenie

Chcete byť príťažliví a úplne neprehliadnuteľní? V tom prípade stavte na originálne modely značky New Yorker. Pozrite sa dnes spoločne s nami na aktuálnu kolekciu a nenechajte si ujsť tie najlepšie „kúsky“ do vášho šatníka! Objavujte módu New Yorker 2012 bez obáv a s nadšením!

Unikátne spojenie nadčasovej mladej módy a najnovších módnych trendov, to je nemecká značka New Yorker , značka, ktorá je tu už od roku 1971 pre vás a váš šatník. Podľahnite aj vy jej kúzlu a buďte za každých okolností sexy a pohodlne oblečená.

New Yorker pre mladých!

New Yorker je dynamická módna značka, ktorá svojím sortimentom ponúkaných modelov uspokojí prakticky každého milovníka či milovníčku mladej nevšednej módy. Ponúka totiž širokú škálu originálnych odevných kúskov – od klasických jeansov, modelov športového oblečenia až po streetwear odevy. Vždy teda budete in a neprehliadnuteľní! Rozhodne teda neváhajte a vyrazte do jednej z 837 pobočiek New Yorker v 28 krajinách už teraz. Dostane sa vám prvotriedneho, veľmi kvalitného odevného tovaru za cenu viac ako priaznivú!

Ale aké bude oblečenie značky New Yorker túto zimu, aká je teda tohtoročná kolekcia jeseň /zima? Dvoma slovami – dych berúca! Na párty aj v meste sa v oblečení New Yorker rozhodne nestratíte. Oblečenie New Yorker 2012 je na jednej strane elegantné a triezve, na druhej však tiež plné momentálne trendy zvieracích vzorov, priliehavých mini šiat i odvážnych doplnkov! Nebojte sa experimentov a inšpirujte sa u nás! Dozaista sa stanete hviezdou všetkých akcií vo vašom okolí.

Dámy, hor sa do šiat značky New Yorker v kombinácii s odvážnymi vzorovanými pančuškami a nápadnou bižutériou! Páni, oslní svojim štýlom- košele sú večné, rovnako ako rebelské klobúčiky na hlave!

Podľahnite aj vy oblečeniu značky New Yorker a oslňte svojim štýlom úplne každého! New Yorker 2012 je tu pre vás, New Yorker 2012 vás nepustí!

Zdroj: www.newyorker.de , foto: www.newyorker.dewww.mapaobchodov.sk

Štítky: New Yorker 2012, New Yorker