Jeseň / zima kolekcia 2012 od New Yorkeru je na pultoch obchodov!

Jeseň / zima kolekcia 2012 od New Yorkeru je na pultoch obchodov!

Kategórie: Dámske oblečenie

Aj keď si ešte užívame slnečných dní, leto sa už chystá k svojmu koncu a je na čase myslieť na ďalšiu sezónu. Obchody už sú plné jesenných kolekcií, tak už stačí len vyraziť na nákupy! A kam? Ak máte rady originálnu mladistvú módu, New Yorker je to pravé pre vás. Na pultoch týchto obchodov sú pripravené jesenné kolekcie 2012 od značiek AMISU, Smog, Fishbone, ale aj horúce kolekcie spodnej bielizne.

My vám v tomto článku prinesieme aspoň malú ochutnávku týchto kolekcií, aby ste vedeli za čím vyraziť!

Jesenná kolekcia AMISU

Na čo sa môžete tešiť? Na tie najnovšie a najhorúcejšie trendové kúsky vo farbách zemito hnedej, horčicovej žltej, mandarínkovo oranžovej, sivej alebo klasickej čiernej. Obliecť sa môžete do komfortných kabátov a búnd, „vyťahaných“ svetrov a štýlových tričiek. Chýbať nemôžu ani doplnky ako rourové šatky, kabelky alebo členkové topánky.

Jesenná kolekcia spodnej bielizne

V studených daždivých večeroch môžete svojho priateľa nažhaviť bielizňou v teplých farbách ako ružová, červená, ale aj v džínsovom alebo leoparďom designe. V bielizni New Yorker vám zaručene neodolá!

Zdroj: www.newyorker.de

Štítky: jesenná kolekcia 2012, kolekcia jeseň / zima 2012, New Yorker jeseň 2012, spodná bielizeň pre jeseň 2012, New Yorker oblečenie, New Yorker doplnky