V znamení nohavicových zliav

V znamení nohavicových zliav

Kategórie: Dámske oblečenie

Nohavice, šortky, tepláky a športové nohavice. To všetko nájdete v dnešnej zľavnenej náloži, ktorú pre vás pripravil e-shop Queens. A pretože nohavíc nie je nikdy dosť, poďte s nami vyberať.

Vyberte si z cool kúskov, bez ktorých nebude vaša jar a leto úplne úplné. Nájdete tu rôzne strihy, mnohé štýly a jedno majú tieto nohavice spoločné. Čo je to? Predsa zľava!

ELLESSE Péage Jog PantELLESSE Péage Jog Pant

ELLESSE Péage Jog Pant

Tmavo modré dámske športové nohavice v širokom štýle nohavíc majú červené postranné pruhy, široký pružný pás s tunelíkom a šnúrkou na stiahnutie, tiež dve bočné vrecká s kontrastnými zipsami. Tento šik kúsok od značky elesse môže byť váš za cenu 39 €, pričom pôvodná bola 60 € čiže ušetríte 21 €.

adidas Originals BB Track Pantadidas Originals BB Track Pant

adidas Originals BB Track Pant

Čierne dámske športové nohavice od značky adidas Originals sú urobené s postrannými pruhmi a decentným logom na ľavej nohavici. Voľnejší strih umožňuje pohodlný pohyb pri všetkých outdoor aj indoor aktivitách. Pôvodná cena 76 € bola znížená na 61 €, a tak ušetríte 15 €.

Champion Straight Hem PantsChampion Straight Hem Pants

Champion Straight Hem Pants

Červené dámske športové nohavice značky Champion majú výrazné postranné pruhy, široký pružný pás s tunelom a šnúrkou na stiahnutie a dve bočné vrecká s výrazným lemom. Nohavice sú ku kolenám rozopínajúce. Nohavice teraz vyjdú na 51 €, pričom pôvodná cena predstavovala 78 €, teda ušetríte 27 €.

Levi Levi 's ® 501 Crop spectator sport

Levi 's ® 501 Crop spectator sport

A máme tu šik modré dámske jeans nohavice od značky Levi '® . Fenomenálne 501 sú tu transformované do crop modelu s postrannou trikolórou s nápisom značky. Nohavice majú v sede a oblasti stehien pohodlný voľnejší strih tzv. boyfriend. Džínsy sa zapínajú na zips a druh, majú dve predné a dve zadné vrecká a vyhrňovacie nohavice. Cena činí 65 € z pôvodných 100 €, kúpou tak ušetríte 35 €.

Stüssy Twill Standard TrouserStüssy Twill Standard Trouser

Stüssy Twill Standard Trouser

Krémové jednoduché dámske nohavice od značky Stüssy , sú vyrobené zo 100% bavlny, majú dve bočné a dve zadné vrecká a pohodlný voľnejší strih. Ideálny spoločník pre jarné a letné dni stojí 66 € z pôvodných 102 €. Ušetríte teda 36 €.

adidas Fashion League HW Pantadidas Fashion League HW Pant

adidas Fashion League HW Pant

Čierne dámske športové nohavice so širokými nohavicami od značky adidas , majú decentné trefoil logo na ľavej nohavici, dve bočné vrecká a pružný široký pás. Pohodlné nohavice vyjdú na 43 €, pričom pôvodná cena bola 86 € a tak ušetríte 43 €.

Nevybrali ste si? Nezúfajte. Na Queens.cz nájdete ďalšiu veľkú hromadu nohavíc z ktorých si iste vyberiete!

Zdroj foto: Queens.cz

Autor: Pavla Košík Jelínková

Štítky: dámske nohavice, jarné nohavice, nohavice v zľave, zľava na nohavice