Návod na montáž interiérových dverí - Hornbach

Návod na montáž interiérových dverí - Hornbach

Kategórie: Ostatné

Zdanlivo nepatrná výmena interiérových dverí dodá vášmu domovu špecifický štýl. Pomocou nových dverí zjednotíte dizajn celej domácnosti a vytvoríte jedinečný vzhľad obytných miestností. Na trhu existuje množstvo rôznych typov a farieb dverí, stačí si len vybrať a pustiť sa do projektu. Hornbach poradí, ako na to.

Ak ste sa rozhodli zadovážiť si nové dvere, je nutné poznať potrebnú veľkosť dverí vrátane zárubní, preto ju zmerajte predtým, ako sa vyberiete do Hornbachu. Dôležité je takisto vzhľadom k rozmiestneniu nábytku zvážiť, na akú stranu sa budú dvere otvárať. Ak sú pán-ty dverí vľavo a kľučka vpravo, pýtajte si ľavé dvere a naopak. Ďalej si môžete vybrať na-príklad dvere z masívu, hladké alebo sklenené dvere. Čo sa týka technického prevedenia, existuje špeciálna voština, vďaka ktorej sú dvere veľmi ľahké a napriek tomu zaručujú vy-sokú stabilitu povrchu, dierovaná drevotrieska, ktorá je stabilná a odolná proti zaťaženiu alebo exkluzívne prevedenie v celomasívnom ráme obalenom kvalitnou fóliou alebo prírod-nou dyhou.

Zabúdať netreba ani na vhodne zvolený druh povrchu. Biela fólia sa vyznačuje hodvábne matným povrchom, je kvalitná a odolná voči UV žiareniu. Prevedenie CPL / CLPL je určené pre vysoké zaťaženie dverí, pretože CPL (tvrdý laminát) má vysokú odolnosť proti poškria-baniu a odretiu / CLPL pružný laminát umožňuje ohraniť oblé hrany dverí. Dekor imitácie dreva sa vyznačuje robustným, ale ľahko udržiavateľným povrchom s imitáciou prírodnej kresby dreva. Dyha z pravého dreva je tradičná a kvalitná, mala by sa ale pravidelne udr-žiavať viacvrstvovým akrylátovým lakom naneseným vo viacerých vrstvách. Hornbach má vo svojej ponuke 50 druhov interiérových dverí priamo na sklade, ďalších 2 000 rôznych typov je možné objednať. Dvere z Hornbachu vynikajú predovšetkým značkovou kvalitou, perfektným dizajnom a primeranou cenou.

Zdroj: http://www.mapaobchodov.sk/5403/hornbach/