Maxisukne na scénu!

Maxisukne na scénu!

Kategórie: Dámske oblečenie, Dámske šaty, Dámske topánky, Oblečenie - eshopy, Tašky a kabelky, Topy, tričká, tielka

Hoci je za oknami stále zima, už teraz by ste si mali zrevidovať svoju garderóbu, či vám v nej nechýba nejaký aktuálny a IN kúsok, ktorý frčí. Momentálne sú to maxisukne a tie možno nosiť aj v zime.

Maxisukňa je sukňa siahajúca až k zemi, či po členky. Ich veľkou výhodou je pohodlie, zakrytie celej dĺžky nôh, a tým aj ochrana pred nepohodou a príjemná voľnosť pohybu. Maxisukňa je tiež veľmi ženským kúskom odevu. Boli vždy veľmi obľúbené, a stále ich pani móda do našich šatníkov vracia.

Tajomstvo obľuby maxisukní

  • sú veľmi univerzálne a možno ich nosiť doslova kamkoľvek
  • perfektne zakryjú nedostatky a naopak zdôraznia klady ženskej postavy
  • sú neuveriteľne variabilné a kombinovateľné s mnohými kúskami vášho šatníka
  • lahodia všetkým výškam postavy od malých až po vysoké
  • poskytujú pohodlie a vzdušnosť, akú vám nohavice nikdy nedajú
  • obuť si k nim môžete topánky po celý rok – jarné, letné, jesenné i zimné topánky a vždy budete šik

Outfit s maxisukňou

Vhodná maxisukňa bude dobre vyzerať v škole, v práci, pri chodení v meste, na prechádzke v parku, pri venčení psa aj na rande. S uvážlivo zvolenými doplnkami zalichotí každej postave a vyzdvihnú jej ženskosť a krivky.

Typ maxisukne podľa postavy

Veľmi chudé postavy si môžu dovoliť akúkoľvek maxisukňu – od úzkych, cez rozšírené až po široké rozvoľnené maxisukne. Dámy s väčším pozadím by mali voliť sukne užšie v bokoch a maxisukne ktoré sa od kolien plynule rozširujú.

Pohodlie vždy a všade

Pohodlnosť maxisukne je devíza na nezaplatenie. Žiadne stráženie či pančuchy sú bez kazu, žiadne opatrné pohľady, ak sedí všetko (zips či rozparok) na svojom mieste. Maxisukňa sa pre svoju pohodlnosť a voľnosť môže ľahko stať úplne návykovým kúskom vašej garderóby.

Dĺžka maxisukne

Skutočne až na zem alebo aj dlhšia (ak nosíte radi vysoké podpätky). Ona sa maxisukňa pri chôdzi pohybom jemne vykasáva, čiže efekt dĺžky je ideálny na zem. Kto si netrúfa, volí dĺžku ku členkom, ktorú je ale nutné kombinovať s vhodnými topánkami tak, aby outfit nevyzeral nepatrične a ako pred veľkou vodou.

Čo k nej?

Maxisukne možné kombinovať so všetkým

  • s tielkom, veľkou kabelou a nízkymi sandálkami
  • s košeľou, bundičkou a topánkami na podpätku či bez
  • s tričkom, svetrom, členkovými topánkami a vrecovou kabelkou
  • so sakom, mokasínami a aktovkou

A všetko doplniť šálom, šatkou, náramkami s výraznými náušnicami, a hlavne úsmevom. Potom vám žiadny muž neodolá. Skrátka s maxisukňou v akejkoľvek podobe a akokoľvek nakombinovanej do práve „toho vášho“ outfitu nemôžete urobiť chybu!

Zdroj foto: SeanZothering / Flickr.com

Štítky: maxisukňa, outfit, pohodlie, dámske odevy